Приятно ли ви е да събирате у вас двете баби без повод?

  • 3 595
  • 64
  •   1
Отговори
Приятно ли ви е да събирате у вас двете баби без повод? Моята свеки все иска да идва, когато нашите дойдат за да се видят, а те идват толкова рядко и аз искам да си ги видя. Да не говорим, че става по-шумно и беба не може изобщо да спи, аз само шетам и хич не ми е приятно, по отделно става.
Има ли и други?!

# 1
  • Мнения: 573
Събирам ги само по празниците заедно.Има си телефони ,те и без това се чуват задължително в седмицата веднъж.

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
разбира се, пия бира на спокойствие с приятели ....

# 3
  • Мнения: 1 217
Събирам ги само по празниците заедно.Има си телефони ,те и без това се чуват задължително в седмицата веднъж.
И при нас е така.Нито една от двете страни не гори от желание да се виждат често.Чуват се по телефона,това им стига.

# 4
  • Мнения: 2 556
Нито едните баба и дядо идват у нас по какъвто и да е повод, нито другите, няма как да се засекат  Simple Smile Едните обичат да виждат внуците у тях, така че им ги водим ние редовно, а другите изобщо не ги виждат.

# 5
  • Мнения: 362
 Рядко се събират всики в купом на гости,но пък става весело. Колко често се случва при вас?Кажи на свекито директно,че искаш да си ги видиш насаме Peace

# 6
  • Мнения: 574
У нас двете баби се събират само по повод Peace Но те са в добри отношения и понякога майка ми ходи при свекървата да я види /живеят в един град/.

# 7
  • Мнения: 4 965
Не се събират.

# 8
Рядко се събират всики в купом на гости,но пък става весело. Колко често се случва при вас?Кажи на свекито директно,че искаш да си ги видиш насаме Peace

Аз крия обикновенно от свеки, като ще идват, щото тя веднага изявява желание и тя да дойде, а ако и кажа, че искам да ги видя на саме, ще се обиди и няма да иска да дойде повече нито да ходим ние, а на съпруга ми няма да му е приятно това.
Но свеки когато е  в компания става превъзбудена и шумна, пийва си от кеф и става като пубертет неудържима в приказките , а говори високо щото не дочува и изобщо не мога да приспя беба, ставаме нервни всички, и после естествено се караме с милото заради нейното невъздържано поведение.

# 9
  • Мнения: 1 897
Винаги когато майка ми  ми идва на гости в града, в който живея, свкърите я канят да погостува за няколко часа и у тях.
У нас се засичат само при повод и покана.

# 10
  • на майната си
  • Мнения: 425
Не, много ще ми дойде да лавирам. За 10 години заедно съм ги виждала 2-3 пъти.

# 11
  • Мнения: 301
Не ми е неприятно като се съберат и майка ми и свекърите, по-скоро ми идва нанагорно. Майка ми иска да си поговори с мен, свекървата и тя - искат ме  Mr. Green. Резултат надвикват се всички един през друг, порядъчно надвикани от детето - то не търпи да не е в центъра на вниманието. Аз сервирам, сервирам, отсервирам, и пак, и пак ... Накрая и двете баби се оплакват, че не могли да ме видят като хората.
Това се случва, ако не зачезнем с мъжа и детето по празниците нанякъде. Иначе, те и двете работят и е доста трудно да се улучат да ни посетят заедно. А по телефона си говорят - тайни неща. Mr. Green Нито едната не иска да каже за какво толкова си бърборят.

# 12
  • Мнения: 4 668
Не ги събирам без повод .
Аз и поотделно трудно ги изтрайвам / без да съм в лоши отношения с нито една от тях / , ама заедно е трудно за преглъщане .

# 13
  • Мнения: 165
Нито едните баба и дядо идват у нас по какъвто и да е повод, нито другите, няма как да се засекат  Simple Smile Едните обичат да виждат внуците у тях, така че им ги водим ние редовно, а другите изобщо не ги виждат.
и при нас е така  Wink

# 14
На мен вече ми омръзна всеки път да играя на криеница, или да измислям деликатни начини да отбивам мераците да се съберат у нас да се видят, още повече че ме игнорират като ми гостуват по този начин, хич не ме забелязват, нито бебето. Гушнат го по за 5 минути и им става тежкко, и я оставят сама в шезлонга, а аз търча да сервирам отсервирам, и никой не се опитва да се заговори с мен все едно ме няма - говорят си те, а ние отстрани  с мъжа като невидим обслужващ персонал. Изморително, изнервящо , дразнещо и обидно.

Общи условия

Активация на акаунт