Отговори
# 135
  • Мнения: 359
Благодаря Ви и на двете Angel_Dust и flufi за помощта. Явно наистина ще взема кошчето Primo Viaggio Tri-Fix, пък ще видим докога ще му е добре на детето...ако прилича на баща си, предполагам и аз отрано ще започна да се оплаквам, че му е отесняло  Laughing

# 136
  • Мнения: 346
ох и аз съм с голяма чуденка Peg Perego Skate или Stokke. До сега Стокето ми беше 100 % фаворит, но вчера разглждах Пег Перегото и мнооог ми хареса. А и цената е по-прилична Simple Smile) Много ще се радвам да прочета някой ползвал Пег Перегото за минусите й и има ли изобщо такива. Най-много ми допада, че зимният кош става и летен, а не се чудиш къде да го прибираш след като почнеш да ползваш само летния:) Не ти трябват отделни аксесоари за двата коша (чувалчета, дъждобрани). Още не съм я виждала на живо, но май ТЯ ще да е. Дано се включи някоя мама ползвала я да каже все пак има ли недостатъци.
А колкото до столчео за кола...мислих, мислих и след опита със сина ми знам, че няма да купувам кошница - струват по 200-300 лв и се ползват 7-8 месеца (поне при нас). Харесах един модел на Чико - Проксима (0-18кг) - 270 лв, та дано изкараме поне 2 години с него:))

# 137
  • Мнения: 4 418
С прилично столче в категорията 0-18 кг можете спокойно до 4г да изкарате  Peace
За Скейт не мога да ти помогна,но за СТОККЕ аксесоарите са едни и същи за двата коша-дъждобрани,комарници,чадър...

# 138
  • Мнения: 267
Скейта и на мен ми беше хаворит в начолото,но като видях колко е тежка се отказах,бутах я и хич не ми хареса  Naughty,15 кг са твърде много за една количка,в началото си мислех,кво толкова няма да я дигам (аз съм с Абц дизайн 3 тек),но като започнахме по-сериозно с разходките и багажа по количката хем е 11 кг ,ужасно тежи,добре,че ни ми се налага да минавам много бордюри ooooh!,та сега за лятото и пътувания ще купвам лятна лека количка,така че при избора гледайте кг-те,това е едно от най-важните неща при избора  Peace
за Стоке нямам коментар,гледам доста момичета ги бутат,а и нали са мерцедеса на количките та трябва да имат някакво покритие и да не е само дизайн  Naughty

# 139
  • Мнения: 0

Angel_Dust, доколкото разбирам имаш поглед върху Peg Perego Skate и съвместими кошчета. Сподели, моля те, защото съм харесала тази количка, но не знам с какво кошче за кола е съвместима, а определено бих искала да мога да го ползвам и в колата и на рамата на количката, когато пътувам, за да не мъкна винаги зимния кош. Благодаря.
Значи освен оригиналното столче/кошница за кола, на Скейт би трябвало да могат да се слагат и Мамас+Папас кошници. Не знам обаче кой ги предлага в БГ. Другият вариант е да се сложи столче Макси Кози. Например Сити - леко и на супер цена ( с него количката ще тежи около 11 кг.  Wink).  За целта обаче трябват адаптери за шасито, които струват 50 лв. Аз съм поръчал такива адаптери и до няколко дни ще се разбере дали и как става комбинацията...

# 140
  • Мнения: 910
Моята е HAUCK-много съм доволна. И двете деца си изгледах с нея, и има още за едно хляб в нея. Ама ще я преотстъпя на друг Wink

# 141
  • Мнения: 346
Аз да се разпиша, че най-после видях Скейт-а на живо. По тежка количка не съм бутала. Отказах се категорично.  Naughty

Последна редакция: вт, 04 авг 2009, 15:25 от Gallia

# 142
  • Мнения: 267
Аз да се пазпиша, че най-после видях Скейт-а на живо. По тежка количка не съм бутала. Отказах се категорично.  Naughty
дааам,мноогооо е тежка,иначе има визия,но само толкова  Naughty ,даже не виждам на тази ''ламарина'' отдолу какъв багаж ще сложиш  ooooh!

# 143
  • Мнения: 220
Малкия е с Чиполино Джема. За сега съм много доволна- лека, висока, маневрена и на него му е удобна.

# 144
  • Мнения: 4 428
Да се разпиша и аз с мнението за моите колички.
- първата - Маг Ингланд Принцес - като за тези пари, си беше добра количка  Simple Smile
- втората - Бебе Конфорт Алегро + - определено бях разочарована. И то, след като смених Мага с нея  Sunglasses
- третата - Джордани Чинкуи - хубава количка, но не много маневрена
- четвъртата - ТФК Бъгстър С - ИДЕАЛНА!!! Ползвах я малко миналото лято с каката. Сега я ползвам всеки ден с малката. Просто няма равна. Лека - само 7кг. Изключително маневрена! Проходима, нищо че са й по-малки колелата. Добре вози. Хубав сенник и багажник. Сравнително компактна сгъната. Това наистина е количка,с която спокойно можеш да си отгледаш детето без да се налага да купуваш други  Peace Става за новородено с кошовете на ТФК или Куини  Peace Аз я ползвах в началото с Дрийми на Куини. После си минах само на кошницата Макси Кози, защото малката не искаше да лежи вече в Дриймито. Сега сме вече с летния вариант  Peace
- петата - Пег Перего Ариа - още нямам конкретни наблюдения. Взех я за втора количка и мисля да я оставя при майка ми. Попринцип е по-лека и по-компактна сгъната от Бъгстъра, но още не знам що за количка е. Попринцип се съмнявам да ми хареса повече от Бъгстъра  Laughing

# 145
  • София
  • Мнения: 779
Здравейте,
Количката, която съм си избрала е Skate на Peg Perego. Eдинственото, което ме притеснява е при по- дълго пътуване с кола, че не може да се ползва кошче за кола докато е още малко бебето, а кошът на самата количка май няма възможност да се фиксира с колана на седалката. Това ми е доста важно тъй като ще ми се налага доста често да пътувам от София до Варна от самото начало. Някой, който ползва такава количка или има информация ще съм благодарна, ако ме ориентира.

И аз си бях харесала тази количка, но се отказах. Много голяма и тежка е, както са писали другите момичета.

Да си похваля сега и моята Chicco Trio for me - има всичко необходимо, кош с покривало, за който има адаптори за кола.  За мен това беше изключително удобство, защото доста пътуваме София - Варна. Коша го ползвахме лятото и малкия не се потеше вътре.

 Столчето става на шасито ( аз го позвах след 6 месец до 11 някъде).

Летния вариант може да се сложи и в двете посоки. Сенника е много подвижен и няма нужда от чадърче. Има приставка и може да е с една или две дръжки. Много лека и компактна и много лесно се пере и съхне. В комплекта има чувалче, дъждобран и чанта.

За недостатък - след годнина употреба леко скърца. Но за това съм виновна аз Embarassed, защото понякога и по 10 кг. багаж слагам вътре, а и 12 кг. малкия принц

# 146
  • Мнения: 395
...
Да си похваля сега и моята Chicco Trio for me - има всичко необходимо, кош с покривало, за който има адаптори за кола.  За мен това беше изключително удобство, защото доста пътуваме София - Варна. Коша го ползвахме лятото и малкия не се потеше вътре.

 Столчето става на шасито ( аз го позвах след 6 месец до 11 някъде).

Летния вариант може да се сложи и в двете посоки. Сенника е много подвижен и няма нужда от чадърче. Има приставка и може да е с една или две дръжки. Много лека и компактна и много лесно се пере и съхне. В комплекта има чувалче, дъждобран и чанта.

За недостатък - след годнина употреба леко скърца. Но за това съм виновна аз Embarassed, защото понякога и по 10 кг. багаж слагам вътре, а и 12 кг. малкия принц
Синът ми возя в Chicco Trio for me. Определено е удобна, лека и маневрена! Мисля, че още няколко деца мога да изгледам с тази количка!
И аз имах скърцане, но съпруга ми смаза колелата. Забелязала съм, че и други модели chicco скърцат.
Друг недостатък - колелата са податливи, може да започнат да падат лесно. Ново колело струва 5 лв. от вносителя и затова пердаша смело по дупките.
Лично за мен недостатък е и липсата на cup holder, но това също се решава с купуване на допълнителен универсален такъв.

# 147
  • София
  • Мнения: 779

Синът ми возя в Chicco Trio for me. Определено е удобна, лека и маневрена! Мисля, че още няколко деца мога да изгледам с тази количка!
И аз имах скърцане, но съпруга ми смаза колелата. Забелязала съм, че и други модели chicco скърцат.
Друг недостатък - колелата са податливи, може да започнат да падат лесно. Ново колело струва 5 лв. от вносителя и затова пердаша смело по дупките.
Лично за мен недостатък е и липсата на cup holder, но това също се решава с купуване на допълнителен универсален такъв.


Какъв cup holder си взе за количката и от къде? Отдавна търся нещо подходящо.

# 148
  • Мнения: 395
Какъв cup holder си взе за количката и от къде? Отдавна търся нещо подходящо.
Ето едно предложение. Мисля точно него да си поръчам, само чакам удобен случай Simple Smile.

# 149
  • Мнения: 544
denica007 , vesi21 ,включвате се на време с коментарите си.Четох за Чико, но изказванията бяха много противоречиви-едни доволни, други не...но въпреки това си капарирах Трио Фор Ми.След това доста мислих дали избора ми е правилен(имах съмнения за издръжливостта на количката), но след като чета мненията ви, не мисля че е голям проблем разскърцването на колелата.

Общи условия

Активация на акаунт