За вредата от тютюнопушенето през бременността в "Часът на Милен Цветков"

  • 1 360
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 481
Това беше в анонса за предаването-предполагам ще е интересно за всички бъдещи майки Wink

# 1
  • Мнения: 4 292
Аз съм сигурна, че всички бъдещи и настоящи майки знаят за вредата от тютюнопушенето по време на бременност. И все пак!
Някои ще ги откажат, други не, независимо от предавания, роднини и възмутени погледи.

# 2
  • Мнения: 11 607
Снощи слушах неонтоложката, която завежда отделение в болница и много ми хареса какво каза - В последно време има стремеж да се омаловажава вредата от пушенето. Дано поне 1 бъдеща майка се откаже от цигарите покрай този филм(поне в периода на бременност и кърмене)......

# 3
  • Мнения: 9 973
Някои ще ги откажат, други не, независимо от предавания, роднини и възмутени погледи.
да,да  Sunglasses

# 4
  • Мнения: 9 481
Мен лично ме дразни, че въпреки знаенето за вредата, най-редовно виждам теми ала "1-2 цигари нали не вредят.." , "помооощ пуши ми се! Колко цигари може.."" и от сорта глупави въпроси...

# 5
  • Мнения: 1 796
Има хора, които нищо не може да ги спре, но всеки си носи отговорността. Хубаво е да има предавания, в които да се говори по тези теми, но се съмнявам, че някой ще се стресне.

# 6
  • Мнения: 9 814
Дано наистина има бъдещи майки, които да откажат цигарите, гледайки предавания и филми, посветени на вредата от тютюнопушенето.
Лошото е, че повечето жени, които пушат по време на бременността си добре знаят какви са вредите....

# 7
  • Мнения: 9 433
Който си го има в главата ,си го има.И на всеки час да излъчват подобни предавания,като няма кой да се замисли,ефекта ще е нулев.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 524
Изпуснах го.
Беше ли интересно?

# 9
  • Мнения: 1 817
За мен това е недопустимо. Да вредиш на детето си съзнателно. Може да съм крайна, но това е моето мнение.
И двата пъти веднага спрях цигарите и алкохол.
С цигарите май за постоянно си казахме сбогом Naughty Много съм доволна от този факт. Grinning
Меги,интересно ми беше, до колкото гледах. Полезни неща се казаха. Дано повече бъдещи мамчета са го гледали и са се замислили.

# 10
  • Мнения: 826
Който си го има в главата ,си го има.И на всеки час да излъчват подобни предавания,като няма кой да се замисли,ефекта ще е нулев.
  Така е! Бях пушач, но и ерудиран човек Mr. Green (умря циганката дето ме хвалеше!) И понеже знаех, естествено, за вредата от тютюнопушенето върху плода ги отказах, когато разбрах за бременността си. Жалко, че измислиха всякакви глупости за успокоение на безхарактерни бъдещи майки - от рода на "ако съм пушачка, не трябва да ги спирам от раз и съвсем, щото това ще е шок за организЪма ми" и др. такива.
Сега си бременея спокойно и не ме гложди чувството за вина, че за единия вреден навик мога да прецакам здравето на бебка Peace

Общи условия

Активация на акаунт