Сух режим

  • 768
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
За плановите спирания от Софийска вода ми е  думата.  Не знам дали са съобщили по тв-тата предварително, аз не разбрах. Цял ден в цяла южна София няма вода. На сайта беше обявено до 16.30, сега - до 22.00.ч. Ще си лягаме миризливи по всяка вероятност.  Sick
Какво е това чудо? На жежкия телефон не се обаждат. 

# 1
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Аз имам абонамент за известията им и ми пращат на мейла информация ден предварително, ето какво съм получила вчера:

Уважаеми клиенти,
 
На 21 януари 2009 г. от 09:30 до 17:30 часа се налага временно да бъде прекъснато водоподаването, поради ремонт на водопровод „Искър”. Той захранва много квартали на града и по време на ремонта водата ще бъде спряна в:

- кв. Кръстова вада;
- кв. Манастирски ливади – изток – около газостанцията на бул. Луи Аиер;
-  кв. Малинова долина;
-  в.з. Американски колеж;
-  в.з. Бункера – южно от ул.23 и ул.20;
- както и по Околовръстен път от отклонението за лифт Симеоново до бул. Братя Бъкстон.

“Софийска вода” АД се извинява за причинените временни неудобства.
 
Ремонтните дейности ще осигурят по-добро управление на водопроводната мрежа и ще ограничат евентуални бъдещи нарушения на водоснабдяването. За допълнителна  информация можете да се обърнете към Телефонния център на “Софийска вода” АД на телефон 8122121.

"Софийска вода" АД

Аз съм в Младост и водата спря само за няколко часа по обед, сега има. За сметка на това на няколко пъти спира и тока днес...

# 2
  • Мнения: 153
Аз сутринта като слушах по радиото, доста от районите си ги казаха, че до 22 часа няма да има вода.
Кофти е да няма вода, но понякога се налага - щом има проблем трябва да се отстрани.
За къпането ти съчуствам  Tired

# 3
  • Мнения: 2 448
Е, при вас поне е планово, при нас не планово я спират когато им кефне по цял ден. Днес пак нямахме вода.  Tired

# 4
  • Мнения: 984
Е, нали сте спестовни, ще си помиришете малко, какво толкова? За доброто на планетата. Simple Smile

Минзухарчик, знаеш, че се майтапя. Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 2 840
Ох!
При нас има. Център, НДК.
Нямам идея от кой водопровод ни захранват, но водата си е достойно гнусна, така че от искърския ще да е и нашата, значи и ние да очакваме, така ли?

# 6
  • Мнения: 1 878
Изненадаха ме и още как Sick Sick  Та се сетих за вица: Вие от София ли сте или така си миришете  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 574
Ние не живеем в гореспоменатите квартали, но две вечери и нощи нямахме вода. Иначе и при нас често спират водата.

# 8
  • София
  • Мнения: 708
Аз съм в младост и при нас НЕ-планово я спряха в понеделник- от ранния следобяд до посред нощите нямаше вода (някаква авария). Това го преживяхме, ама откакто я пуснаха е бяла!!!! Хлор ли е това чудо, какво е... не знам! И до кога ще е така!??

Общи условия

Активация на акаунт