Личен лекар?

  • 926
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 155
Искам да попитам това дали е възможно? Детето ми на 1,6 м. е с висока температура 39,6 към 6 ч. звъня, но не ми вдига GSM си. Преди Коледа детето ми беше пак с висока температура и разстройство и пак и звъня може би към 5 пъти и пак не ми вдига. Преди това също ми се е случвало. Според вас това нормално ли е? Моля на някой, които му се е случвало подобно нещо да ми каже дали така се процедира от страна на лич. лекар- GP/педиатър/.

# 1
  • София
  • Мнения: 903
За мен не е нормално. А и доколкото си спомням скоро казаха по телевизията, че джипитата вече ще трябва да са на разположение на своите пациенти по 24 часа в денонощието.
Добре, че нямам проблеми с нашата педиатърка. Дори в 3 часа през нощта да й се обадя винаги телефона й е включен и вдига. Дори няколко пъти ми се е карала защо не съм й се обадила веднага ( на моите обяснения, че не ми е било удобно да я притеснявам толкова късно). Случвало ми се е няколко пъти да звъня по-продължително време и да не вдига, но след около 10 минути тя ми се обажда ( все пак и тя е човек, има право да поспи, да се изкъпе и да отиде до тоалетната).
Аз ако бях на твое място нямаше да се колебая да сменя доктора.

# 2
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
За мен не е нормално. А и доколкото си спомням скоро казаха по телевизията, че джипитата вече ще трябва да са на разположение на своите пациенти по 24 часа в денонощието.

Така казаха, но при нас това никога не се е случвало Confused Когато се наложи, отиваме в Спешното.
Аз и без това на GP-тата не разчитам за адекватност Stop

# 3
  • Мнения: 1 820
На личния разчитам на 100 %.Винаги вдига,ако ще да е 2 през нощта!И винаги е адекватен,макар че понякога е превантивен,но това е защото дъщеря ми е проблемна! NaughtyПонякога ме дразни,но си го обичам,но това е друга тема. StopПреди да я преместя при него ни беше блъснала кола.Детето беше на няма и 3 месеца.Бях си внушила че не си държи главата права и че и има нещо.Звънях на личната като луда-тя не вдигаше.....Звънях в продължение на часове.....Беше събота,помня го като че ли беше вчера...........Тогава му звъннах на него,дойде на частно.На детето нищо му нямаше слава богу! PraynigИзвинението на личната в понеделник беше че правела ремонт и не си чула тел.Тагова я смених и съм най-щастливата на света! HugНе съжалявам........ Naughty

# 4
  • Мнения: 1 820
Искам да попитам това дали е възможно? Детето ми на 1,6 м. е с висока температура 39,6 към 6 ч. звъня, но не ми вдига GSM си. Преди Коледа детето ми беше пак с висока температура и разстройство и пак и звъня може би към 5 пъти и пак не ми вдига. Преди това също ми се е случвало. Според вас това нормално ли е? Моля на някой, които му се е случвало подобно нещо да ми каже дали така се процедира от страна на лич. лекар- GP/педиатър/.
На въпроса ти-Не не е нормално,смени го! Peace

# 5
  • Мнения: 2 587
За мен не е нормално.Когато дъщеря ми беше на шест месеца катастрофирахме.Външно нищо й нямаше,но аз исках да я прегледа лекар.Беше събота - звънях на лекарката няколко пъти и не ми дигна,след петото или шесто позвъняване вече си беше изключила телефона.Смених я веднага след случая  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 155
Явно наистина не съм случила на личен лекар на детето ми. Според мен също не е нормално да не ми вдига, аз ако не разчитам на нея на кой друг. Все пак става въпрос за малко дете, айде ако е за мен по бих възприела да не ми вдигне, но за дете или бебе. Наистина незнам просто според мен е супер безотговорно от нейна страна. Значи не си държи на пациентите. Аз затова попитах да не би да не съм права и да не би такава им е практиката. Вече ясно разбирам, че наистина е безотговорна педиатъра.

Общи условия

Активация на акаунт