Имате ли впечатления за д-р Марков/и

  • 19 037
  • 19
  •   1
Отговори
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Те са двама братя. И двамата работят в МД, но имат частни кабинети. Единият е този, който прави фетална морфология и по мое мнение е много добър, но за съжаление не следи бременности. Та той ми препоръча брат си за тази цел. А за него почти нищо не съм чувала като отзиви и затова питам тук.

# 1
  • София
  • Мнения: 12 550
Те са двама братя. И двамата работят в МД, но имат частни кабинети. Единият е този, който прави фетална морфология и по мое мнение е много добър, но за съжаление не следи бременности. Та той ми препоръча брат си за тази цел. А за него почти нищо не съм чувала като отзиви и затова питам тук.

Отзивите за Димитър Марков, който прави ФМ са много различни. Има доволни майки, има и недоволни. Лично аз смятам, че най-добрата е доц. Томова. А за Марков, след като прочетох тук за един колосален негов гаф, довел до смъртта на бебето на едно майче - определено никога не бих отишла.

# 2
  • Мнения: 7 107
Аз имам впечатление от малкия брат, датиращо от 2005. Тогава беше все още специализант в МД.
Имаше желание да практикува. Не беше от анонимниците в заведението.
Дано да има вече и по-пресни впечатления от практиката му.  Peace

# 3
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Те са двама братя. И двамата работят в МД, но имат частни кабинети. Единият е този, който прави фетална морфология и по мое мнение е много добър, но за съжаление не следи бременности. Та той ми препоръча брат си за тази цел. А за него почти нищо не съм чувала като отзиви и затова питам тук.

Отзивите за Димитър Марков, който прави ФМ са много различни. Има доволни майки, има и недоволни. Лично аз смятам, че най-добрата е доц. Томова. А за Марков, след като прочетох тук за един колосален негов гаф, довел до смъртта на бебето на едно майче - определено никога не бих отишла.


Леле, ти ме потресе  Shocked Верно ли?

# 4
  • София
  • Мнения: 12 550
Стига да говорим за един и същ лекар. Този, за който аз говоря е д-р Марков, който освен в Майчин дом преглежда и в МЦ Фемина.
И да, наистина. За съжаление бебчето на това майче почина месец след раждането заради тежки увреждания, които е можело да бъдат видяни на ФМ. Ама Марков нещо не ги е видял.

# 5
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Доктор Д.Марков , който гледа на ФМ ми беше лекар в МД преди да родя и не ми каза, че бебето ми е доста голямо и с увита пъпна връв.Слава богу малкия е добре, но можеше да ме насочи към раждане със секцио, вместо да ме мъчат с нормално 9 часа и половина дълго раждане.Иначе е много прятен и добър като човек.Следващият път, когато съм бременна, ще отида при него на ФМ да видим какво ще види Simple SmileНадявам се да е нещо хубаво

# 6
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Стига да говорим за един и същ лекар. Този, за който аз говоря е д-р Марков, който освен в Майчин дом преглежда и в МЦ Фемина.
И да, наистина. За съжаление бебчето на това майче почина месец след раждането заради тежки увреждания, които е можело да бъдат видяни на ФМ. Ама Марков нещо не ги е видял.

Мисля, че не е същия, защото този си има свой кабинет, а преди работеше в МЦ "Димитров" newsm78
Но все пак се замислих, аз бях с отлично мнение за него

# 7
  • Мнения: 1 671
Ако раждам трето дете бих направила избор на екип и бих избрала д-р Марков. За мен той е изключителен специалист и много внимателен човек. Бях много уплашене през втората бременност, тя ми беше и по-тежка, а той успя да ме успокои, че всичко с бебето ще е наред (с първото си дете имах малък проблем). Благодарна съм му, защото успях да се радвам на бременността и на растящото в мен човече. Пак бих отишла на ФМ при него.
Доколкото знам и брат му е много добър лекар.

# 8
  • София
  • Мнения: 262
но за съжаление не следи бременности
Може и да е по-добре че не следи бременности. Мен ако питаш, най-добре да си седи на 10-тия етаж в МД, в дъното на коридора, при ехографа и да си прави само фетални морфологии и амниоцентези.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 459
При д-р Димитър Марков ходя от повече от година по различни поводи - слава богу не потвърди диагноза, поставена от негова колежка- доцент, оказа се прав, вторият път отхвърли моларна бременност, обявена от докторка в Шейново - оказа се прав. Третият път- за кюртаж в МД, не съм имала проблеми. При тази ми бремнност ходих и на трите задължителни ФМ при него и съм изключително доволна.
Общо взето през последните две години, през които преживях две неуспешни бременности, това е единственият лекар, който никога не е сгрешил в диагнозата си. Сега искам да ми направи секциото.
Брат му не се занимава изобщо с бременности, специализира се в гинекологията. Ходих и при него веднъж в 5 месец, когато моят док беше в дълга отпуска и просто исках някой да ме види на УЗ преди коледните празници, зада съм спокойна. Той изрично ми каза, че не е  специалист по тази част.

Колкото до "грешките" на д-р Д. Марков, да не забравяме, че той вероятно е лекарят с най-много пациентки и ФМ, и съответно с най-висок риск за пропуски. Когато това е на твой гръб, разбира се, няма значение, дали е направил една или сто грешки. Но за съжаление гаранции няма за нищо. Освен това да спорим тук кое е трябвало да се види на ФМ и кое - не, е неразумно, защото не сме специалисти. Това е УЗ диагностика и никога не може да се претендира за 100% сигурност. Още по-неразумно от наша страна е да се доверяваме на когото и да е напълно.
Желая ти успех Peace

# 10
Родих преди пет месеца. Доктор Димитър Марков ми направи феталната морфология в частния си кабинет на ул. "Алеко Константинов ". Препоръчана ми бе и амниоцентеза, поради лоши резултати на биохимичния скрининг и той ми направи амниоцентезата в Майчин дом. Всичко приключи добре и родих живо и здраво бебенце!

# 11
  • София
  • Мнения: 292
Аз съм много доволна от д-р Марков!    bouquet

Прекрасен специалист, и обяснява всичко много точно!

# 12
  • София
  • Мнения: 75
Някой знае ли дали може да се изберат д-р Маркови (имам предвид единия или другия брат) за екип за раждане в Майчин дом?

# 13
  • Средната земя
  • Мнения: 371
За д-р Марков, който прави феталната морфология съм сигурна, че не може. За брат му не знам. Но тъй като той ми предложи брат и, за да ми следи следващата бременност предполагам, че може.

# 14
  • София
  • Мнения: 75
За д-р Марков, който прави феталната морфология съм сигурна, че не може. За брат му не знам. Но тъй като той ми предложи брат и, за да ми следи следващата бременност предполагам, че може.

Преди малко се обадих в Майчин дом и ми казаха, че и двамата могат да се изберат за раждане...но не знам до колко е вярна тази информация!? newsm78

Затова се допитвам, за да каже някой евентуално от собствен опит Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт