Впечатления и мнения за БУТИК ТРАВЕЛ

  • 10 614
  • 7
  •   1
Отговори
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Тъй като обмисляме да ходим до Истанбул март или април и все още се колебая кой вариант да избера-сами или с агенция, открих и този сайта на Бутик Травел.
Това също е туристическа агенция. Но, разглеждайки сайта им, оставам с впечатление, че през тях можеш да резервираш само хотела, при това цените са преференциални.

За сведение в сайта на  тризвездния хотел Гранд Емин пише, че нощувка+закуска за1 вечер в двойна стая е 70 евро, а през Бутик Травел 42 или 44 евро.Не ми се ровя пак да търся колко точно беше. Във секи случай разликата е съществена.

Та въпросът ми е пътувал ли е някой по този начис с тях в Турция или в България(само за там виждам, че имат оферти). Моля, да сподели впечатления и препоръки.

Ето го и техният сайт www.butiktravel.eu

# 1
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Миналата година бяхме на екскурзия до Истанбул с Бутик травел. Нямам лоши впечатления, но при следващо ходене определено бих използвала само настаняването.
Най-добре им звънни, защото цените, които са дали в сайта им са до 15.03.2009 г. След тази дата не става ясно колко ще струва.

# 2
  • Мнения: 505
и моя съвет е да им ползваш само транспотра и настаняването, макар , че хотелите които предлагат дори и 4 звездни са мизерни... абе ако ти стиска направо си го организирайте сами, това което паказват и разкават там местните им екскурзоводи също е под всякаква критика, а пък как ни изоставиха в един дъжд пред Света София, не ми се мисли , добре че все пак бях тръгнала с джобен пътеводител и не разчитах изцяло на тях, за да излезна от създалата се ситуация... защото техния съвет след като вече се бяхме отцепили от групата и бяхме влезли да разглеждаме Света София - беше да излезем от музея и да чакаме групата отвън, като това предполагаше да си изтървем разходката в Топ Капъто...(където се беше озовала групата - за да се скрие от дъжда- за ходилите там могат да си представят как се крие от дъжд в парка  ooooh!  newsm78 ) и т.н. да не изпадам в подробности, че се нервирам... на хора дето не могат да реагират адекватно в създалата се ситуация...

ние бяхме в този хотел Hotel Ikbal Deluxe , и на снимка е добре но иначе нито чистят нито сменят хавлиите... поне от към закуска беше идеално, и разнообразие и количества и гледка, все пак ресторанта е на последния етаж и се открива прекрасна гледка към Мраморно море  Hug

успех в начинанието , все пак   Peace

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 17:31 от wily

# 3
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Малко е в страни от темата, но напоследък виждам страшно много трамваи, накипрени с реклама на Бутик травел.

Фам, видя ли предложенията на Караджъ турс и на Бохемия?

# 4
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287


Фам, видя ли предложенията на Караджъ турс и на Бохемия?

Благодаря за информацията. Аз ще позвъня в офиса им да попитам как стоят нещата. Но първо исках да събера малко впечатления.

Иначе Пипинс, не съм ги видяла. Ще проверя и тях.
Имам приятел и приятелка, които работят в две различни тур.агенции и ако се решим с агенция, най-вероятно ще е с една от двете.
На мен обаче повече ми се иска сами, затова до последно търся разни начини в нета.

# 5
  • Мнения: 505
На мен обаче повече ми се иска сами, затова до последно търся разни начини в нета.

щом искаш сами, подкрепям с ДВЕ ръце идеята  Peace  забележителностите са близо една до друга и лесно ще се оправите за да ги разгледате  Hug

# 6
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
И аз мисля, че сами ще се справите отлично. Забележителностите са близо една до друга, както ти е писала wily. Купи си един пътеводител. В другата тема за Истанбул има карта на транспорта.
Аз, тъй като се бях подготвила предварително, трябва да ти кажа, че не чух нищо ново от екскурзовода. Голям образ беше. Всеки път, когато започваше да говори беше с израза: Уважаеми туристи, а ето тук, непосредствено в ляво е ... провиквайки се и ние се стряскахме  Joy

# 7
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 707

Имам приятел и приятелка, които работят в две различни тур.агенции и ако се решим с агенция, най-вероятно ще е с една от двете.
На мен обаче повече ми се иска сами, затова до последно търся разни начини в нета.

Ами ползвай ги най-малкото да ви насочат към добър хотел. В повечето туристически агенции ползваме резервационни системи, при които цената със сигурност ще е по-ниска от тази на рецепция.
Работя с "Бутик" не съм имала  оплаквания от клиенти.
Всеки от двата вида пътуване си има плюсове и минуси, въпросът е какво точно искате.

Общи условия

Активация на акаунт