kak da razbera dali imam ovulaciq

  • 5 582
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
kak da razbera dali imam ovulaciq  newsm78

# 1
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Тестове за овулация, фоликулометрия...

# 2
  • Мнения: 203
kak da razbera dali imam ovulaciq  newsm78
Тест за ову мила в аптечките Peace

# 3
  • до морето
  • Мнения: 494
Най-сигурно чрез фоликуметрия в три последователни цикъла.
Вариант за домашно изследване е чрез метода на базалната температура, сащо така можеш да следиш и церквилната слуз, но за този метод се изиска да имаш повече опит.

# 4
  • Мнения: 2 960
Тестове за овулация, фоликулометрия...
да!!!

# 5
  • Мнения: 13
a tozi test za ovu lesno li se pravi i kakvo e to4no folikometriqta.
izvinqvaite 4e pitam tilkova tupi vuproi,no iskam da znam nqkoi po lesni ne6ta i ako az imam nqkakvi problemi da gi otkriq.
nie s moq priqtel ot dve godini ne se pazim-no rezultat nqma, a iskame da si imame beb4e.az hodih na lekar kazvat 4e vsi4ko e normalno, no ne sa mi pravili nqkvi specialni izsledvaniq, su6toto e i s priqtelq mi.posle namerih tozi sait i mnogo haresa tva 4e si pomagate edna na druga= A SEGA I AZ VI MOLQ ZA MALKA POMO6T  Embarassed Embarassed

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 08:06 от stenli

# 6
  • Мнения: 2 422
a tozi test za ovu lesno li se pravi i kakvo e to4no folikometriqta.

Няма тъпи въпроси Hug
Тестовете за овулация са на принципа на теста за бременност копуваш го от аптеката и в кутйката пише в зависимост от дължината на цикъла ти там пише от кой ден да почнеш препишкването(в кутйката мисля че бяха 5 тестчета).
А фоликулометрията се прави от доктор, най добре е да се проследи в период от три месеца.
Успех Praynig

# 7
  • Мнения: 13
mersi!!!dano vsi4ko da se okaje dobre

# 8
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Ами ако дните между циклите се променят /от 26 до 29 дни/?
По дълго трябва да ползвам тестове ову ли?!

# 9
  • Мнения: 13
abe i tam ima problemi. za6toto prez mesec mi zakusnqva po 10 dni? hodih na lekar i kaza 4e e normalno  newsm78 newsm78 . taka 4e cikala mi e............

# 10
  • Мнения: 961
Да попитам и аз за ову тестовете. Купих си от тези които са по 5+тест за бременност. Правя ги вече трети ден, но контролната линия винаги е много бледа, а тест линия липсва. В оприсанието пише, че контролната лента трябва да е много наситена, а при менн не е. Правя теста тотчно както пише в описанието. Възможно ли е тестовете да са невалидни? Меря и БТ. Можете да я погледнет ако искате. Ако излече че тестовете са невалидни ще пукна - още един загубен месец.  Confused

# 11
  • Мнения: 2 422
Много странно тест лентата трябва да я има я провери да не е изтекъл срока на годност newsm78

# 12
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
пламс, преполагам, че купуваш от тестовете Клир Ову, и аз ги ползвам. Контролната лента не е чак толкова наситена, колкото може би очакваш. Виолетова е, но цветът не е толкова силен.
Кой ден от МЦ си в момента? Може би наистина още няма овулация.

# 13
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
оф тия тестове хич не им вярвам вече - нито за Ову нито за бременност  ooooh! Whistling

# 14
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
оф тия тестове хич не им вярвам вече - нито за Ову нито за бременност  ooooh! Whistling

Имаш ли нещо конкретно предвид по отношение на ову тестовете?

Общи условия

Активация на акаунт