Франция

  • 955
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
здравейте момичета! преди имах регистрация тук но сега започвам на ново!
не знам дали темата е за тук но ще ви бъда много благодарна ако ми помогнете Embarassed

нашето семейство участва в един проект и първата стъпка е че трябва да изберем песничка за която да опишем накратко на френски.Е, аз успях самона български  Cry Cry Ако някоя сладурана ми помогне ще съм адски благодарна защото ако успеем, ще пътуваме до Париж а това го правя най-вече за малката ми Heart Eyes


текстчето:

Графа - Честно в очи

"Избрах тази хубава и съвременна българска песен заради посланието, което носи.Тя олицетворява българското общество и ситуацията както и в България, така и по целия свят. Засегната е темата за обезверените ни души, за правилата, които сляпо следваме, не обръщайки внимание на малките неща и красотата около нас.Много хора могат да открият себе си в тази песен и да осъзнаят,че да сме живи на тази земя е най-голямото щастие.Както знаем детството е важен елемент от живота на всеки човек, изпълнено с мечти и радостни моменти.Не парите и стремежът към получаването им взимат връх ...Дано повече хора да прогледнат и да обръщат  колкото се може повече внимание на децата си,техните малки и безценни съкровища."  Heart Eyes


Направо ме е срам като се сетя че учих в езикова гимназия и имах само 6:oops: Embarassed Cry

И накрая смятате ли че е добре да запиша 5-год. ми дъщеричка на курс по френски? Твърде рано ли е?

# 1
  • Мнения: 8
Ако ти се наложи да избираш марка тоалетна хартия пак попитай.

# 2
  • Мнения: 1 479
Божжее,аз си мислих,че сьм шматка,а то......

# 3
# 4
  • Мнения: 677
Ох, култово! Нищо не разбрах, но е култово!

# 5
  • Мнения: 25 448
Какво пак не разбра, Сопрано?
Ето, момичето си е направило труда да ти каже да прогледнеш и да обърнеш внимание на малкото си и безценно съкровище, какво толкова има да се разбира?  Rolling Eyes
Само така, момиче! Наритай ги тези слепоци, дето са забравили, че имат деца, ами очите им само в хорските цици!  Naughty

# 6
  • Мнения: 4 585
мамаГаби, това са нощните пеперуди, те се гъбаркат. Техният френски е устен.
Дневните ще ти помогнат с готовност. А какво стана с предишната ти регистрация?

# 7
  • Мнения: 6 991
Темата е от 22 януари, първият отговор от 10 август!?
Или бъркам?

# 8
  • Мнения: 4 585
Верно бе, новачка Уочка ни навърза.

# 9
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
добре, че Еовин направи коментара си, че щях да започна да питам по същество  Crazy
явно кафето все още не действа  Whistling

# 10
  • Мнения: 2 716
Дали са се върнали от Франция  Thinking

# 11
  • Мнения: 4 290
Е, хубаво се посмях като за добро утро.
Винаги ми е било чудно как се изравя тема - при това, без да е писано в нея -  от преди половин година? С търсачката ли я намират?

# 12
  • Мнения: 593
Винаги ми е било чудно как се изравя тема - при това, без да е писано в нея -  от преди половин година? С търсачката ли я намират?

Тц. Щракаш произволно по страниците назад. От опит ти казвам.  Laughing
Търсачката е непознато и сложно понятие.  Naughty

# 13
  • Мнения: 24
То ясно, че темата не е актуална, но да се изкажа и аз като лингвист и председател на фенклуба на Графа за Северозападна България: според мен много по-лесна за превод на френски е друга негова песен - "Секс за пари"  Peace

Общи условия

Активация на акаунт