ПОМОЩ!!! Търся двамата си братя

  • 933
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте! казвам се Милена и съм на 34год.
Омъжена съм и си имам три прекрасни деца.
Минала съм пред много трудности в живота ми и съм успявала да ги преодолея сама.
Но сега имам една трудност която без помощ не мога да премина.
Преди няколко дена разбрах за този сайт.А преди това се бях опитала в Полицията и в Съвета на г.Добрич да получа информация,но уви.Пратиха ме по Дяволите и се бях отчаяла.
От доста време знам,че имам двама братя който са дадени за осиновяване две седмици след тяхното раждане.
Не знам към кого да се обърна,и не знам каква е процедурата когато се издирват не изоставено дете,а изоставени братя!
Големият е роден на 10.Октомври 1968г.във Варна и там е осиновен.
А малкия е роден на 28.Февруари 1980г.в Добрич и там е осиновен.
Може да се каже ,че нищо не ми липсва в живота ми освен мой те двама братя.
Бих искала да ги прегърна и да им кажа ,че през всичките години от както знам че съществуват ги Обичам макар да не ги по знам.
 :а:
Скоро малкият има рожден ден.Знам че са му сменили може би рожденната дата но никога не съм го забравяла..
Където и да са винаги мислено съм при тях на техните празници.
От сега Благодаря на всеки предварително за съвет
с уважение Милена

# 1
  • космополитно
  • Мнения: 941
Здравей Милена! Тук е една затворена общност от потребители и те (ние) са прочели твоя зов. Има и други сайтове, в които се разискват въпроси, свързани с осиновяване и търсете на биологични роднини (и където би могла да дадеш гласност на твоята история и дирене): сещам се за форум осиновяване; имало и сайт : осиновяване.com
Тук има новосъздаден подфорум на осиновени- пусни и там тема и прочети аналогичните; погледни и в библиотеката.... Човек не знае от къде могат да дойдат нови идеи!?...

Ето ти за началоедин полезен сайт, ако вече не си го разглеждала:

http://www.baoo-bg.org/index.php?location=history1&location2=history2

Успех!  Peace

# 2
Благодаря ти Венеция,там също се ровичках и оставих послание.
Гледам където имам възможност да оставя следа след себе си го правя с надеждата да се обадят.
Всичко какво има за четене чета дори съпруга ми ме гледа на криво,че изоставям малко от домакинската си работа,но не ми пука.
Лека вечер ти желая

Общи условия

Активация на акаунт