Дървени пейки за вътрешно ползване-откъде?

  • 6 443
  • 16
  •   1
Отговори
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Здравейте мами, неведнъж сте ми помагали със съвети за домът, и този път разчитам на вас Hug

Имам остъклена/средно голяма/ тераса,която се оказа най-ползваното помещение в иначе малкият ни апартамент - сложила съм си изкуствена трева на подът,боядисано е в слънчеви цветове, отоплява се, аз си я наричам "зимната градина",защото там си пием кафето, домашният ни "офис " е изнесен там,"пушкома" е там. Имам малка пластмасова масичка с два стола, но идеята ми е,за да се направи повече място,да сложа две ъглови пейки, с дървена масичка, и така да разширя пространството. Мислих си за ратанови, но първо са много обемисти, второ - са доста скъпи. Разходих се вчера до Бриколаж, но уви - там,пейките са само големи, за градински пространства. Търся из нета, но не намирам това,което искам. Ако някой може да ми помогне с насоки,съвети и идеи ,ще съм ви много благодарна Hug

# 1
  • Мнения: 8 999
Разгледай това:
http://martina-stil.com/index.php/gradinska-i-parkova-mebel-galeria.html

Но в който и да е магазин, където се продават чамови мебели, ще може да си избереш модел, а и ще определиш точните размери. В повечето предлагат пейки за заведения и градини.

# 2
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Благодаря ти Hug Разгледох го, но тези са ми големички Rolling Eyes Май ще се стигне до варианта по поръчка, въпроса е къде да намеря проверен дърводелец newsm78

# 3
  • Мнения: 243
От кой град си?
В Русе има невероятно сладко магазинче с всевъзможни неща - само да имаш празен апартамент и да купуваш. Има точно такива пейки - малки са, дървени, с ковано желязо отстрани, точно за такова помещение като твоето  Peace Магазина се намира зад гимназия Христо Ботев.

# 4
  • Мнения: 497
пак Baibibi в темата придобивки в кухнята, на 20 стр. е дала линк към Конелиано (имат и шоу рум в Скай Сити на 1 етаж) - там има и пейки-разгледай ги. Има доста идейни неща, само не знам цените дали удовлетворяват.
Байбиби, мерси, за което. Аз си откраднах страхотна идея за кухнята оттам.

# 5
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Илияна, в София съм, иначе за такива, по-малки пейки и аз говоря Rolling Eyes

казабланка,благодаря - прегледах сайта, темата е много интересна, но май теи пейки там ми идват доста големи Thinking Иначе, мисля да намина към магазина им в Лозенец, дано успея да намеря поне нещо / тези 50% на мострите ми звучат примамливо Grinning/

# 6
# 7
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
В бриколаж съм виждала.

# 8
  • Мнения: 8 999
Ивака-щастливка, благодаря за линковете. Ето тези мебели страшно ми харесаха: http://www.impresia.net/bg/products.php?kind=3&id1=0&id2=3

# 9
  • Мнения: 1 632
baibibi, радвам се, че ти хареса!
Аз лично съм си харесала много неща от тук, а и цените не са лоши!

# 10
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
В бриколаж съм виждала.

Ходих до Бриколаж, но на мен ми трябват по-малки  и тесни пейчици, съвсем опростен модел, а във всички такива магазини има градински,големи и масивни,които не ми вършат работа. Sad Продължавам да търся из нета, ходих да проверя и една фирма ,от която съм си правила мебели за в къщи, дали не могат да ми направят по поръчка, но се оказа,че фирмата вече е няма.....а бяха добри Rolling Eyes

# 11
  • Варна
  • Мнения: 391
magnoliamm - не мога да ти помогна по твоя проблем с пейките, но бих искала да те питам нещо. Имам идея да сложа изкуствена трева на терасата,както сте направили и вие, но се притеснявам как се поддържа. Би ли споделила - с прахосмукачката ли чистиш или как? newsm78 Благодаря предварително!

# 12
  • Мнения: 59
Поспаланка,това е най лесното нещо за подръжка.
Прахосмокачката върши чудесна работа,а смаркуча си я миеш без проблем.
Зимата на руло и на пролет пак я ползваш.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 391
Мерси, Arween44    bouquet

# 14
  • Мнения: 646
Поспаланка,това е най лесното нещо за подръжка.
Прахосмокачката върши чудесна работа,а смаркуча си я миеш без проблем.
Зимата на руло и на пролет пак я ползваш.

А аз искам да питам ако някой от горните етажи хвърли фас?
От години искам такава трева на терасата и това винаги ме спира , защото терасата не е остъклена. Може ли да стане пожар?

Общи условия

Активация на акаунт