107 DE: Крапфени нагъваме и за почивки умуваме

  • 12 337
  • 298
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 521
Теми 1-64
Тема 65
ДЗДС-Томас или Сийл? ДЕ-66
Зайци крият яйца из немската земя - тема 67
По гащи или без гащи? Това е въпросът No 68 в Германия.
Зоммер 69 Нецензурната немска тема
70-та, немска, юбилейна тема
В очакване на пролетни Хайделбергски среЩи или поне снимки от тях - ДЕ 71
73те немски клоШарки....много сме, силни сме 
74ДЕ - бакпулвер на Йоткер купуваме и козунаци надуваме
75ДЕ - Великден и при нас дойде, сега 1 май ни зове 
76та Немска - "Сигнално жълта" - тема 
77ма немска тема
Жените с косачките - немска тема N78 
79та Немска тема - с косачки, ама резачки
Тема: Номер 80 в Германия zа мами "с" и "беz" ВИШЕ 
Немска 81ва - Риоха от солидарност не пием, футболната мъка с бира ще измием
82 черноморски акули в купа НЕМСКА вода 
83ма призрака в немските кнайпи. Йохохо и бутилка шнапс!
В Германия jodeln-уваме и тролеи сънуваме - тема 84
Прахосмукачки и други немски чудачки по схема No 85
86та немска = 86 Wunderkind-чета и още по-wunder-ските им майки
88ма немска тема на горските феи и техните джуджета 
89та немски Изолди на три стана тъкат за Трищана
90та немска- Щъркелово гнездо
Вечи, Гери, Петка напънете и бебетата най-после покажете ДЕ 91
Добре дошли на новите звезди Ева, Мария, Яна, Елиас!
93 DE. Ахтунг х 3! Неразположените вън, битте!
94та немска тема
95 немски хакерки чакат разрешително за работа
96 DE: Вампири, таласъми се разхождат по налъми.
97 DE: Колкото повече - толкова повече!
98DE: Така ли, дете мое? Така, така!
99 DE: 99 балона
DE. Тема 100
101 DEлматинки
102ра немска тема
103 ДЕ - трети Адвент:със сладки се захранваме, но и синигери изхранваме
104та немска: Гер ап У, гер ап У 
105 ДЕ> немската дружина смело престъпи в новата година
106 минути в НЕМСКОТО добре балансирано Wii Fit общество 

Картата
Албумът
Deutschland kocht или Готварска тема на НЕМСКИТЕ мами 


Toва сме ние,които правим темата:
 
Mi6ka, Lale32, Tatjana, surfline, Liska, rien, dezita, Мамунката, pepelyashka, mystic, Biskara, Вечерница, maira , анна в, Priyatelka, ZiMa, Mon Cheri, niko_leta, Nessa, matakosmata, Danin, Guinni, Котарана, _ШоШи_ , Biba, mili, mopssy, Чиколина, Geri, diangeliGrami, Сердикаasyalein, NatMilli, Новичка,   asseto , Sesiliq, mugel, mama Mishonka, NADIA_BUBA, Mama_mama, myran, jabata_dil, Geia, perla, Бахи, tanja33, eli_dm, morska midicka, Шехи, Pipe, petka80, Мимак, desi manova, Siiu, nisilia, .bibitka., @->-- wild flower, vanche_mamche, Сбъдваща мечти

Ако някой иска да бъде  влкючен в списъка да ми пусне едно лично съобщение.

# 1
  • Мнения: 707
Гея,
чудесни новини  Hug! Повод за малък празник  Heart Eyes!

Я, първа в новата тема!

# 2
  • Мнения: 911
Гея, браво на малката Мила Hug
Малик нощес повръща два пъти, и ви предупреждавам, че искам това да е последната кофти новина zа таzи тема Peace
Почивките сте zахванали. Аz се точа zа Финландия, ама мъжът ми искал истнско лято...

# 3
  • Мнения: 1 242
Дзяк!

Гея, странно що за лекари върлуват из вашия вилает. Аналогично и на мен ми се спука мехура горе, веднага ме приеха в болницата и ме предупредиха, че до 12 часа трябва да се случи нещо. Задължително. Слава Богу, разкритието беше налице и Ева се роди нормално.
Мила е бойна мадама, браво на нея! Виж колко бързо се окопитва! Hug

Писано, нямах сили за по-хубави торти. Догодина. Важното е, че бяха вкусни.
Алекс тръгва от февруари в новата градина. Последния петък от месеца ще се сбогуват в старата. А на мен по този повод нищо и не ми се прави. Ще пратя баща му да го заведе, поне да не ревна пред дечурлигата. Confused

Благодаря ви за пожеланията!

Татянски, как сме, питаш. Както се казва, по-добре не питай. Mr. Green
Днес вече и кухнята като не успяха да домонтират докрай по неизяснени причини, седнах на грешно доставения диван, погледнах шкафа с липсващите болтове, помислих си за дизайнерската спалня, на която не са оставили на гардероба разрез за лайстни отзад, да ги таковам в дизайнерите, и ревнах. Ама малко, де.
Чакам с нетърпение 30.01, когато очаквам следващата изненада покрай телефона. Няма смисъл да споменавам, че време за опаковане на кашони нямам, а нейде към сряда кажи-речи трябва да се случи преселението на народите.
За всички останали малко по-големи проблеми не ми се и мисли даже.
Може би ми е криво днес, защото Евчето ме събуди нейде към 5 и 45. Mr. Green
Утре пак ще ви пиша, все пак утрото е по-мъдро от вечерта. Grinning

Бъдете здрави!

# 4
  • Мнения: 7 605
Мамун, купон при вас  Crazy  Дано бърzо оправят мебелите. Ама 4е късмет имате  Sad

Гея, браво на мъни4ката, дано съвсем скоро сте zаедно у дома  Hug

Сърфи, има само един полет който е от Ню до Варна, после не можеШ да летиШ обратно, или трябва до Дюселдорф да се лети. Те zа това и са го пуснали на прИмоция  Wink

Междувременно аz Ще лудна с иzбора на хотел  Crazy  Crazy  Crazy

# 5
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 586
Ми Мамун, те и мен ме предупредиха, че трябва да се случи нещо, ама моята мома хим и нямаше намерение да се ражда. Изобщо имах желание да тресна докторката с нещо, защото не съм там да й кажа аз какво да прави, а тя на мен да ми даде опция. При мен шанс за нормално нямаше ама грам никак. Ама карай, имала глава да пати Confused Надявам се наистина да се справя много бързо момата, че да си я вземам вече.

# 6
  • Мнения: 1 329
Оо, нова темичка.

Татяна, не съм била в Берлин никога. Това ще е за първи път и то ако стане. На един панаир трябва да отида. Затова пускам въпроса толкова общ.

Вие и за почивки се размислихте, че даже и си резервирахте, браво. Аз така като гледам , май почивката ми ще е на полето.

Серди, ако Малик ходи на градина го спри малко-месец, два. Да се стабилизира.

Мамун, нашите лекари както знаеш са силно известни на тукашната аудитория. Не всички са кофти, де. Но масата са  ooooh!.

# 7
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Aз съм за пореден, стотен път болна през последния месец, аман вече....явно климата тук не ми влияе никак добре...

# 8
# 9
  • Мнения: 1 817
Гея, много се радвам! Скоро ще се гушкате вече!   bouquet
Муни, споко! Все един ден ще му се види края и пак ще ви е уютно в новия дом!  Hug
На Малик и Деси, бързо оздравяване!  Heart Eyes
Танче, какво резервира?
И ние като Бибини не планира, а тръгваме в последния момент... Laughing За сега няма шанс да ни писне! Винаги се намира добра оферта!  Peace

# 10
  • Мнения: 434
Гея, не се ядосвай, сега ти трябват сили за по-важни неща. Утре-другиден ще си вземете Мила и денонощието ще ти се стори много късо, вече го знаеш. Така че наспи се, възстанови се колкото можеш от секциото и гледай напред. За бебка много се радвам, борбена мадама е тя още от първите си дни. Я кажи, с колко изпревари термина всъщност?

Муни, не знам какво да ти кажа, освен едно  Hug и да питам, на кой от всички телефони си откриваема в близките дни.

Къде изчезнаха Мата и Мистик?

# 11
  • Мнения: 7 605
Зиме, ниЩо не сме реzервирали оЩе, триумим се  ooooh!

Някоя да има впе4атления от Робинzон Клуб?  newsm78

Мата е в испанско, Мистик не zнам и аz....Сърфи?

# 12
  • Мнения: 122
И аз да почерня малко настроението на новата тема като се оплача ,че малкия за кой ли път тази зима пак е болен Rolling Eyes И този път е много лошо,докторката предполага че това е маген-дарм -вируса.Два дена само повръщане и разтройство,тази вечер малко поутихна работата.Много съм изморена,не съм спала,а и ми дойде,да не говорим че си повредих кръста като го повдинах от кошарата преди няколко дни  #2gunfire Абе ужас,идва ми да се гръмна,каква невероятна ,изпепеляваща,изпълнена с премеждия седмица ,а  Crazy

Деси ,да знаеш че затова не ти звъннах,както ти бях обещала!А на теб какво ти е? Да не е и при теб същия вирус?Казаха че е епидемия,плъзнал бил навсякъде ....Хайде оздравявай и ти ,че да можем едно кафе да пийнем най-накрая Hug

Другите  гледам отпуските ги вълнуват,...хора,където и да е,само да е слънчево ,да съберете позитивна енергия и да си качите имунитета  Peace

Аааа,сега виждам ,че Гея е родила!Честито майче,и нека проблемите отминат скоро и да си се гушкате щастливо с бебочето  Hug

# 13
  • Мнения: 2 567
Охо, крапфени уважавам, Сърфи, адмирации за заглавието Hug Някой ден ще се специализирам в правенето им и ще нагъвам до насита.
Зима, как бяха ските? И как е в новата розова спалня? Flutter
Ели, пожелавам ви да оздравявате бързо!
Утре съм на Einbürgerungstest  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 911

Серди, ако Малик ходи на градина го спри малко-месец, два. Да се стабилизира.

Работодателят ми ще бъде бегайстерт Crazy
Смятам да остане още седмица вкъщи, та общо три, но иначе не виждам смисъл, ако е zдрав, zащото като тръгне отново, нали пак е иzложен на всичките вируси, а ще е zагубил тренинг да се бори срещу тях.
Що така вечер не ми се ляга, а сутрин не ми се става ooooh!
Зиме, Мамун, смях се с вас (въпреки съчувствието си).
Което ме подсеща, Мамун, че стилът ти винаги ми е напомнял на Дъглас Адамс, малък цитат zа една къща: [...]and had four windows set in the front of a size and proportion which more or less exactly failed to please the eye.

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 23:57 от Сердика

Общи условия

Активация на акаунт