Аборт в Окръжна б-ца при д-р Жекова?

  • 3 147
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте!Моля ви да споделите ако сте минали през това и по специално през д-р Жекова!Само съм раждала при нея и съм доволна,но за аборт-никога до сега!

P.S.простете,но темата ми се повтаря като тематика!

# 1
  • София
  • Мнения: 12 551
Здравейте!Моля ви да споделите ако сте минали през това и по специално през д-р Жекова!Само съм раждала при нея и съм доволна,но за аборт-никога до сега!

P.S.простете,но темата ми се повтаря като тематика!

Раждала съм при нея със секцио, аборт не съм правила. Но не мисля, че имаш от какво да се притесняваш. Тя редовно прави аборти и други гинекологични операции горе на 9-ия етаж.
А и ако си в ранна седмица абортът се прави с вакуум.
Защо направо не й се обадиш да говориш с нея?

# 2
  • Мнения: 9 814
Д-р Жекова е наистина добър специалист.
Е, аз също съм имала контакти с нея само свързани с раждането на дъщеря си.
Но не виждам смисъл да се притесняваш.

# 3
Здравейте!Днес направих аборта си при д-р Жекова-наистина е невероятна!Всичко мина прекрасно,дано сега и бързо да се възтановя!  Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 12 551
Здравейте!Днес направих аборта си при д-р Жекова-наистина е невероятна!Всичко мина прекрасно,дано сега и бързо да се възтановя!  Simple Smile

Дано!  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 642
Здравейте!Днес направих аборта си при д-р Жекова-наистина е невероятна!Всичко мина прекрасно,дано сега и бързо да се възтановя!  Simple Smile

femal
, извинявай, че повдигам тази тема след толкова време, но имам нужда от малко информация. Моля те, сподели подробности за това как мина, за колко време и ако може да кажеш за какви пари. Може и на лични, ще ти бъда много благодарна 

# 6
  • София
  • Мнения: 12 551
Здравейте!Днес направих аборта си при д-р Жекова-наистина е невероятна!Всичко мина прекрасно,дано сега и бързо да се възтановя!  Simple Smile

femal
, извинявай, че повдигам тази тема след толкова време, но имам нужда от малко информация. Моля те, сподели подробности за това как мина, за колко време и ако може да кажеш за какви пари. Може и на лични, ще ти бъда много благодарна 

Абортът струва 150 лева, прави се с пълна анестезия. Самата процедура е 10 минути. После оставаш няколко часа в болницата за наблюдение.

# 7
  • София
  • Мнения: 642
Благодаря, nana77!
Все още се моля да не ми се налага да се възползвам от услугите на тази докторка, но доколкото се познавам, май ще ми се наложи. Притеснява ме само пълната упойка, не може ли с местна? Изпитвам ужас от това да ме успят  Confused

# 8
  • София
  • Мнения: 12 551
Благодаря, nana77!
Все още се моля да не ми се налага да се възползвам от услугите на тази докторка, но доколкото се познавам, май ще ми се наложи. Притеснява ме само пълната упойка, не може ли с местна? Изпитвам ужас от това да ме успят  Confused

Затова трябва да си говориш с лекаря. Принципно процедурата се прави с пълна упойка, но тя е краткотрайна.

Общи условия

Активация на акаунт