За чистотата по улиците и тротоарите

  • 2 612
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 117
Не знам само на мен ли ми прави впечатление,но по тротоарите е пълно с кучешки изпражнения Twisted Evil.Да ме извинят всички,които си имат за домашен любимец куче,но това не е нормално,постоянно да внимаваш къде ще стъпиш.Вече няколко пъти ми се случва да мия на малкия ботушите и да драйфам като отровена Sick.
Всички имаме претенции и се сърдим,че са ни нарисували като тоалетна,но за мене е много правилно пресъздадена картина на нашето ежедневие Twisted Evil

# 1
  • Мнения: X
Да, отвратително, но то само кучешки да бяха, ами що други боклуци...т.е. ако има тротоари де, че обикновено има коли върху тях

# 2
  • Мнения: 126
 Не е само това, прави сте! Да видите около моя блок за какво иде реч - то не е умрели плъхове, спринцовки, боклуци на
 мили съседи, казвам ви ужасно е. А се води хубав квартал  Tired Нямам думи.

# 3
  • Мнения: 1 749
И аз се чудя какво им стана на тея хора....
За кучешките акита просто нямам какво да кажа......Площадката пред блока е осеяна отвсякъде с тях.Като казвам това,значи имам предвид,че няма къде да се стъпи!Има един пич,чието куче не е виждало през живота си повод...Къде ака?Навсякъде!

Отделно...Торбичките с боклука се изхвърлят директно през прозореца.Дамски превръзки,наакани памперси,презервативи,нечий обяд,счупени бутилки..... Sick

В градинката,където играят децата не е по-добре-опаковки от зрънчовци,пластмасови чашки от кафе,фасовете са безброй,памперси,мокри кърпички......Забелязвам,че докато кошчетата в близост до пейките са преляли ,тези ,които се намират по към края на градинката са..полу-празни... ooooh!

# 4
  • Мнения: 959
Какво да си говорим, викаш?! За чистотата по улиците и тротоарите ?!  Thinking
Ми, то такава, няма.

# 5
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
 ooooh!

# 6
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
И аз се дразня от тия мини, но те се появиха след като се разтопи снега, обяснявам си го с това че кучетата са се облекчавали в снега/не ги защитавам Peace/ и сега когато вече го няма е мазало.През другите сезони пак ги има мините но сега са очеВадно много,

# 7
  • София
  • Мнения: 1 735
Да не ставам подробна,ама тия мини в един момент стават на прах и... ooooh!Не мога да ги понасям нито бездомните/няма го в нито една цивилизована държава/,нито домашните,на чиито собственици не би трябвало да е проблем да си ги събират после в пликче.Обичам животните,ама у нас даже  и това чувство към животните е изродено в някаква мизерия.Ама в тая държава кое ли е наред?И кои ли закони се спазват!?Да не би като дом. кучета трябва да се водят с наморник-да сте срещали такива?Ако има, то сигурно е имало проблем,че собственика да се е сетил.

# 8
  • Мнения: 3 634
Всички много се възмущаваме, но и не правим кой знае какво, за да си почистим кочинката около нас. Аз поне досега не съм слязла да измета пред блока или да почистя градинката. Винаги ще има такива, които цапат, но ги няма тези дето чистят.  Peace

Намислила съм нещо радикално за нашият блок, ако стане ще се похваля.

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 09:32 от Михалко

# 9
  • Мнения: 6 293
Предпочитам кучешко лайно пред дърта, тлъста храчка. Офисът ми е на втория етаж в една сграда, и преди малко видях такова нещо на стълбите. Ако бях видяла кой го е направил щях да го убия!

# 10
  • Мнения: 646
Болна тема, лошото е , че става все по-зле.
От 150 апартамента в блока, познайте колко излизат да чистят околоблоковото пространство  Sad

Михалко дай на ЛС моля тетова..радикалното, че вече незнам какво да правя. Сложих на етажа график за почистване на стълбището..от 8 апартамента, чистим   само 2 . Като на мен ми се пада чистене през седмица, защото няма кой. Кочината явно не ги дразни, нито това , че си внасят всичкото това в къщите  Whistling

# 11
  • Мнения: 3 634
Михалко дай на ЛС моля тетова..радикалното, че вече незнам какво да правя.

При нас проблемът е с площадките до асансьора. Цяло сметище е там - стари прозорци, избушени гарнитури и т.н. Ние сме на 2-рия етаж и искам да пребоядисаме стените около стълбището, но поне льольовците да си махнат боклуците. Ще минат 2 яки момчета да ги предупредят, че имат една седмица.

# 12
  • Мнения: 646
При вас е по-лесно, защото ги махате еднократно нещата и си решавате приблема, а при нас се оставят торбички с боклук, за фасовете изобщо да не споменавам..и всякакви др. отпадъци.
Продължавам да се боря, ще чистя, дано някой все пак се замисли и се присъедини към мен.

# 13
  • София
  • Мнения: 746
Ние сме супер в нашия вход.Разчистихме боклуците между етажите.Имаме график за чистене на снега,миналата седмица бях с мазоли по ръцете от риене Mr. Green,сложихме се пвц дограма на целия вход,имаме си чистачка,абе въобще,много сме добре.Но като тръгнах днес да водя децата,каква кал,локви,мърсотия,направо се ужасих.Докато имаше сняг,криеше боклуците,но сега #Crazy.А това за кучетата,силно се надявам някой ден де стане така,както е по света,стопанина върви след него, и му събира в плик боклуците.

# 14
  • Мнения: 958
Аз съм най-възмутена от кучешките ла.на, навсякъде.
Излизаме с детето и се почва, внимавай да не настъпиш, айде заобиколи отляво, айде сега отдясно...ужас.
Най-наглото е, че нашият двор е частен, но не е ограден, за да могат бабите да минават напряко. В кооперация сме, имаме отзад градинка. Мъжът ми цяло лято я копа, плеви засади райграс, за да ни е хубаво и да си играят там децата.
Два екземпляра си разхождат там огромните кучета, направих забележка, той ми каза, ама госпожо то ви наторява безплатно #Cussing out
За пускането на хартийки, и фасове, да не говорим
А и отварянето на шофьорската врата, на светофар, и изсипването на пълният пепелник на улицата, това е класика.

Общи условия

Активация на акаунт