Награда

  • 638
  • 5
  •   1
Отговори
  • Plovdiv
  • Мнения: 545
Предполагам, че сте чули/видели, но все пак не мога да подмина.
Да поговорим.
Капитал 15, Омлет и не само...

Едно голямо БРАВО за наградата.  bouquet
И за спомените...
И за мислите, които провокира...
http://www.dnevnik.bg/razvlechenie/2009/01/21/619286_omlet_na_na … grada_ot_sundans/


# 1
  • Мнения: 516
Направо ме сграбчи за гърлото. Браво на авторката!

# 2
  • Мнения: 589
Обаче наградата всъщност не е награда.
Лентата е наградена само с т. нар. "специално споменаване"- за справка сайта на фестивала.
Вярно,че след като е избрана сред над 3000 филма си е вече успех,но истината е,че не е присъдена специална награда на "Омлет"...

# 3
  • Plovdiv
  • Мнения: 545
Обаче наградата всъщност не е награда.
Лентата е наградена само с т. нар. "специално споменаване"- за справка сайта на фестивала.
Вярно,че след като е избрана сред над 3000 филма си е вече успех,но истината е,че не е присъдена специална награда на "Омлет"...

Да, чух коментара на Люба Кулезич в "Здравей България", но НЕ големината на наградата е важна, нали? Прекрасно е, че са ни забелязали. Аз обаче се радвам на омлета, който забърка в главата ми. Laughing


Стана ми тъжно, защото го почувствах отново, с кожата си, това време. Не беше от лесните за мен. Бях бременна, заплата ми се изравни с цената на кг луканков салам или два кг сирене или...
Не съм си представяла, че ще плача пред витрина в хранителен магазин. Sad
Както и да е. Надявам се да не се повтори. Twisted Evil

ПП Някой скоро беше споменал в темата за Посрещането, как първата му тема отплувала с няколко мнения.  Joy  Hug Heart Eyes С много добро чувство.

# 4
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Браво на Надето.   bouquet

# 5
  • Мнения: 589
 Просто не е хубаво да се преиначават нещата.Никой не спори за лентата,хубава е. Но е факт,че награда все пак няма,освен онова,с което са отличили всички явили се.
  И аз живях в онова време-точно бях бременна на сина си.Трябваше да си нося нощница в болницата,а такава дреха дотогава не притежавах. Първо,по магазините нощници вече нямаше,второ,когато мярнах случайно една,докато си отида довкъщи да преровя захарниците и се върна да я купя-цената и беше станала двойно...

Общи условия

Активация на акаунт