Ако ви уволнят днес

  • 4 058
  • 73
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Какво бихте направили, ако най-неочаквано ви уволнят днес? Нека не обсъждаме възможни причини, интересува ме как бихте подходили, за да успокоите емоциите си и какво бихте направили в практичен план?

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Изяждам пет шоколада, придружени от пет кафета и сядам експресно да мисля къде и какво мога да работя.

# 2
  • Мнения: 2 401
Отивам да се наям в някоя готина кръчма, после отивам да си купя някой парцал или чепик. Или пазарувам здраво за децата, и това ме успокоява.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 643
Отивам на пазар,хапвам нещо сладко...после сядам пред компа и си търся друга работа

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Милото би дало банкет. С надеждата, че най-сетне ще кандиша да пристана на фирмата му.

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 11:48 от Де Ваня

# 5
  • Мнения: 712
Ами, честно казано, сигурно ще се нацупя за малко, че ми смущават подреденото битие, но след половин час сигурно ще се зарадвам - на новата неочаквана свобода и на това, че някой друг е направил това, което ми се върти в главата от много време, но или ме мързи или не ми стиска да направя. Ще се усмихна на мисълта за предстоящите няколко седмици, в които няма да живея живота си по график, ще се обадя на някоя приятелка да се почерпим по повод случката, след което ще си изровя сивито и ще започна да си търся нова работа.
Еееех, мечти...

# 6
  • Мнения: 793
Ще се прибера и ще си сипя една биричка, търпеливо ще изчакам съпруга ми да се върне от работа, за да обсъдим създалата се ситуация. Ще звънна на мама и сестра ми   Hug винаги ми дават кураж в такива моменти  Heart Eyes В понеделник ще погледна обявите за работа и се надявам да намеря нещо подходящо за мен  Wink

# 7
  • Мнения: 342
Може и услуга да ми направят. Това ще е повод след някой и друг ден да се разтърся за по добре платена работа.

# 8
  • Мнения: 301
Може и да почерпя. Ама накрая сигурно ще се окаже, че съм сънувала.
После просто ще се наспя (крайно време е) и ще ми стане едно хубаво.
Мъжа ми ще е щастлив от оказаното му сутрешно внимание  Crazy и ще заключи - "б*** съм ги и парите виж какво ни е хубаво така".
И накрая шефа ще ме събуди на мобилния - "Закъсняваш, детенце! Айде, раз-два и с усмивка в офиса!"

Вероятно, най-сетне ще приема една оферта и тотално ще си прецакам съня.

# 9
  • Мнения: 101
Ще почна да търся нова работа.

# 10
  • Мнения: 9 990
Излизам на пазара.Безработица почти няма, започвам да си търся друга работа.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Ама че работа... Тази нощ сънувах, че ме уволняват, защото съм разляла едно уиски  Laughing.

По темата: първо ще ревна. Като се прибера разбира се. Няма да спя вероятно.
Но на другата сутрин ще се сетя, че съм добър специалист и едва ли ще остана дълго без работа. И ще отворя всички сайтове за работа.
Но ще ми бъде мъчно - харесвам си и работата, и колегите.

П.С. Надявам се, че не питаш, защото ти се е случило  Hug

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Svetli, не ми се е случило.  Simple Smile

Сетих се покрай всичките мрачни прогнози за криза.

# 13
  • Мнения: 12
Харесва ми че болшинството от отогворите са позитивни и показват самочувствие на момичетата. Макар че всичко това са само предположения. Но положителните отзиви определено зареждат.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 783
Ще си сменя професията. Мога да провя още много други неща.

Общи условия

Активация на акаунт