Размяна на съпруги

  • 4 977
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 521
Не, не става дума за сунигър клуб.

Предполагам и по вашите ширини има подобни шоу-та, в които две семейства си разменят жените за кратък период.
И днес докато зяпах по аватарите и препрочитах темите си мислех, че с кеф бих се сменила с Noia и Дирокова - снимките с делфините на Ноя ми харесаха страшно много. Също и разказите и за живота на Изток. Дирокова ме блазни с две красиви деца, забавен комплект свекърва и свекър и местожителството в модния център на Европа (или поне един от големите такива Wink ).

А вие имате ли си съфорумки, в чиято къща бихте надникнали? Mr. Green

# 1
  • Мнения: 3 461
Не, не става дума за сунигър клуб.



В първия момент си помислих, че четеш много в Дом и семейство, там има такава тема и понеже е за джакузита,  реших да надникна във вашата къща, да не ме каниш на такова Mr. Green Heart Eyes

Ела, смени ме, да въдвориш ред в къщата по немски и да ги строиш в две редици. После, ако прибавиш няколко тухли в талията от Friday Brunch да не ме биеш. Joy

И какво съвпадение, точно в този момент много силно желая да съм на мястото на Макдирокова, даже й го споделих на уше. Heart Eyes

За твоето джакузи, писах вече, нали?

Като си помисля, бих искала да опитам от тортите на Тандури или някой козунак на чешка майсторка като Наталина, ама нали ще се разменяме, та кой ще ми готви Thinking

Трябва ми още малко време да помисля чии чехли още да нахлузя и в чие легло да се пъхна. Mr. Green

# 2
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Не, не става дума за сунигър клуб.

Предполагам и по вашите ширини има подобни шоу-та, в които две семейства си разменят жените за кратък период.
И днес докато зяпах по аватарите и препрочитах темите си мислех, че с кеф бих се сменила с Noia и Дирокова - снимките с делфините на Ноя ми харесаха страшно много. Също и разказите и за живота на Изток. Дирокова ме блазни с две красиви деца, забавен комплект свекърва и свекър и местожителството в модния център на Европа (или поне един от големите такива Wink ).

А вие имате ли си съфорумки, в чиято къща бихте надникнали? Mr. Green

Казвай кога. Аз навитак. Twisted Evil Само,4е забрави да вклЮ4иШ в сметката и Ди Роков,той е третото дете , не е красив като другите две ,но работа създава и пове4е от тях.  Mr. Green
Сърфов на ваШите снимки дето съм ги гледала ( много сладка двойка сте, пу пу  Blush ) изглежда много спокоен и добра дуШа 4овек. Симонката е голям образ, свекитата ти ако не ме лъже паметта са дале4ко тъй,4е ме устройва идеално.  Wink

# 3
  • Мнения: 3 394
аз сменявам страната, не семейството,че много вали тука бре Mr. Green

иначе мъжа го не давам - пере, чисти, глади, гледа деца (наши и чужди), ходи на работа, а в леглото е 100% +  Mr. Green Mr. Green

аз-само готвя Whistling

а да - предлагам къща и две коли+ страхотни съседи Hug

# 4
  • Мнения: 2 907
Оле, аз искам при няколко да надникна. Ама при тези, които си харесвам тайно  Laughing
Да казвам ли сега? Ами ако трябва да аргументирам?  Laughing Много яко.

# 5
  • Мнения: 110
иначе мъжа го не давам - пере, чисти, глади, гледа деца (наши и чужди), ходи на работа, а в леглото е 100% +  Mr. Green Mr. Green

  после да не се чудиш що има наплив за твоето място   Heart Eyes   Joy

  по темата по-късно ще се включа   Peace

# 6
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
А смяната, хм, 100% ли ще е ?  Mr. Green

Иначе, и аз бих сменила страната, а не семейството, че нали знаете крилатата мисъл - чуждият мъж е съблазнителен, докато не стане ваш и не разберете, че и неговите чорапи миришат  Joy

# 7
  • Мнения: 3 394
иначе мъжа го не давам - пере, чисти, глади, гледа деца (наши и чужди), ходи на работа, а в леглото е 100% +  Mr. Green Mr. Green

  после да не се чудиш що има наплив за твоето място   Heart Eyes   Joy

  по темата по-късно ще се включа   Peace

моля, офертите да са придружени с актуална снимка   Joy Joy Joy

# 8
  • Мнения: 707
Сърфи,
много телевизия гледаш, иначе идеята ти е добра  Wink.

Аз не искам да се сменям с никого, но с удоволствие бих гледала репортажите от вашите сменки   Mr. Green Laughing.

# 9
  • Мнения: 1 550
Аз не искам да се сменям с никого, но с удоволствие бих гледала репортажите от вашите сменки   Mr. Green Laughing.
И аз, и аз Joy

# 10
  • Мнения: 3 371
веднага съм готова да се сменя /завинаги, по възможност/ с която и да е, на юг от Бг. колкото по на юг, толкова по-добре  Heart Eyes .
не съм много капризна и претенциозна  Twisted Evil .

# 11
  • Мнения: 7 914
веднага съм готова да се сменя /завинаги, по възможност/ с която и да е, на юг от Бг. колкото по на юг, толкова по-добре  Heart Eyes .
не съм много капризна и претенциозна  Twisted Evil .
ми няма никой от Куба Crossing Arms...ама и за Латинска Америка съм навита  Whistling

ама мъжа не искам да го заменям дори и временно... ако вземе да му се падне някоя, която не харесва компютър... и изхвърли моя -  перушини шЪ хвърчат bowuu

# 12
  • Мнения: 3 461
Предполагам, че ако се сменя със Сърфи, ще съм под денонощна обсада от страна на Мистик. Mr. Green

А ще има ли парична сума за разпределяне, както е в сериите, тогава вече ще си изям боя... Joy Една част ще заделя за следване на детето в Оксфорд, а с другата ще обзаведа майка му с чанти и обувки. Mr. Green

Звезди, отиди ма другарко, в Куба, да ти мине мерака, че ми пусна корени в мозъка вече. Mr. Green Heart Eyes Ако се разменим с теб, непременно ще те пратя на почивка там Laughing

# 13
  • Мнения: 2 093
Абе пак е много работа. Аз предпочитам да си размения кьщата с някой с цел ваканция. Добре ще ми дойде да се преместя на макло по топьл климат за седмица-две. Ако на някой му липсва зима с температури от порядька на -12 до -25, вднага да се обажда да се разменяме.

# 14
  • Мнения: 7 914

Звезди, отиди ма другарко, в Куба, да ти мине мерака, че ми пусна корени в мозъка вече. Mr. Green Heart Eyes Ако се разменим с теб, непременно ще те пратя на почивка там Laughing
с теб бих се разменила на драго сърце....дори и да пропусна Куба, ама намекваш нещо за Амстердам и без размяна идвай Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт