? за кус-кус

  • 1 350
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
От каква възраст започнахте да давате на децата си,някакъв специален ли купувате и как го приготвяте за децата си

# 1
  • Мнения: 39
От 1 годинка давам от този на Плазмон. Сварявам го на котлона с 200 мл. вода и 2 супени лъжици кус - кус и вариш до готовност. След това подправям като попара със сирене и масълце  Grinning Яде та и пращят ушите  Grinning

# 2
  • Мнения: 55
И ние го ядем като попара(този на Плазмон)-със сирене и масло,но добавям и АМ  chef Предлагам го от около 2 месеца-много го харесва Peace

# 3
  • Мнения: 9 973
от 7-8м. обикновен

# 4
  • Мнения: 4 433
Грабвам от рафта някакъв кус кус и за закуска съм правила след 9тия месец,но така и не му хареса.

# 5
  • Мнения: 3 157
Давам на Plasmon-страхотен е. Grinning
Давам отскоро,защото доскоро беше влюбен в една закуска и не приемаше почти нищо друго.

# 6
  • Мнения: 1 305
Лично кус кус на дъщеря ми не и харесва, а около 9м започнах да  и давам такава храна и тя много харесва  звездичките на Миско  Peace

# 7
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Започнах да давам на 1г 2м, обикновен кус-кус. Гарнирам го с доматено пюре и настърган кашкавал. Много му харесва на малкия.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аз от два месеца опитвам с този на Плазмон най-ситния не щат да го лизнат, въпреки че общо взето не са капризни. Не знам какъв им е случаят, но нещо не му харесват. Иначе за приготвянето - вари се и може да добавиш каквото искаш - плод, плодово пюре, сирене и масло и т.н. Може и обикновен да даваш зависи бебето ти колко дъвче.

# 9
  • Австрия
  • Мнения: 143
давам кус кус от както въведох глутена 7м.За закуска с масло и сирене ,за обяд в разлиЧни комбинасии
купувам на Плазмон супер е.ВеЧе давам и звездиЧки и буквиЧки слагам и в супите.кус кус с масло и сирене е лубимата закуска на малкия,както и на мен Hug

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Давам от около 8-мия месец.Започнах с най-дребния на Плазмон,синът ми го обожава.кипват се 200-300 мл. вода с 2-3 суп. лъжици и се вари 3-4 минути.Отсипвам водата и добавам масълце и сиренце Peace
Сега вече му взимам и обикновен кус-кус-Миско,Стелла и др.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 953
На Плазмон от 7-8 месец, от най-дребния.
Много `и харесва.

# 12
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
на 7месеца и дадох от този на Плазмон най-малкия обаче така и не го хареса Peace

# 13
  • Мнения: 581
Давала съм кус - кус на Плазмон. Малката много го харесваше. правих го с мляко и захар. Сега пак много обича да яде кус- кус със сирене със сладко

# 14
  • Мнения: 2 960
на Плазмон давам и аз-след 1 годинка. Peace

Общи условия

Активация на акаунт