Децата на СОФИЯНЦИ без ПРЕДИМСТВО за ДГ

  • 706
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 886
http://www.gradski.bg/show.php?storyid=619781 направо съм изумена и без думи найстина явно им трябва истински   протест от 1 година чакам да ми вземат детето на градина и все още никъде не е приета ставаме на 3 г.Не очакчах това от БОЙКО #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 1
  • Мнения: 958
Нищо ново, очакваше се.
ББ за пореден път, много говори, а като се стигне до действия, все не е виновен той.
За съжаление за нас няма шанс, нищо против хората от провинцията, но в случая тези с адресна регистрация, трябва да са с предимство.
Не стига че в квартала има една ясла, как да се докопаме  newsm78
Да не гледа умно Бойко, взима достатъчно пари, от къде ли не, да вземе да отпусне бюджет и да се почне най-накрая строеж на градини.

# 2
  • София
  • Мнения: 12 551
Eстествено, че трябва. Детските градини и ясли се издържат от общината, респективно част от данъците, които плащам като жител на този квартал отиват там. И накрая какво?! Моето дете ще се чудя какво да го правя, защото в София дойде половин България.
Разбира се пиша това хипотетично, тъй като синът ми е приет в ОДЗ, но въпросът е абсолютно принципен.

# 3
  • Мнения: 2 018
Във Варна се сърдят хората от провинцията, в София - софиянци...  Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 375
Ми, сърдим се, защото стана невъзможно за живеене! Дъщеря ми си е 3-то поколение кореняк софиянец - и какво от това??? Никакво предимство за нея! На какво основание? А за ББ си знаем, че основно го бива по приказките!  #Cussing out

# 5
  • Мнения: 3 886
Ми така си е тук  има  няколко  градини и понеже е  център всички работят  в него.А аз която живея в центъра какво.Къде да си пратя детето.и защо плащам данъци на кой????? и най близкия номер от145 стана 146 вчера видях как става това моля newsm78 newsm78.Тук съм 4 то поколение софиянка и  ми писна от прииждащи  хора от всички градове.Нито баба имам нито мога да си позволя гледачка.Ама  и ВИЕ СПИТЕ щом стане въпрос за протести никой не иска нали а искаме предимство е как ми кажете няма да ни тъпчат

# 6
  • София
  • Мнения: 43 904
И какво...
всеки, който живее на територията на София има  еднакво право на градина.
За постоянна адресна регистрация ще се дава допълнителна точка.
Какво повече искате.
Като те гледам и с 2 деца...шанса ти не е малък при кандидатстването, да му мислят тези дето са само с едно....
Има си една тема за критериите...тази е излишна....

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И какво...
всеки, който живее на територията на София има  еднакво право на градина.
За постоянна адресна регистрация ще се дава допълнителна точка.....
и аз така мисля.

# 8
  • София
  • Мнения: 12 551
И какво...
всеки, който живее на територията на София има  еднакво право на градина.

Да бе...Има. Щот на ББ така му изнася в момента.

# 9
  • София
  • Мнения: 43 904
Не, щото става дума за граждани на българия предимно....

# 10

Общи условия

Активация на акаунт