Ето такъв кош за пране- къде?

  • 5 992
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 373
Мъката ми е следната. През лятото си купих тази кошница от ТМаркет.

Тогава имаше и същите кошове за пране, бели, с подплата и капак, но не знам защо не си купих. Сега обаче, реших , че искам такъв за детската стая ,но вече не мога да намеря. На много места търсих-нищо. Ако някой е виждал такова нещо някъде, много ще съм благодарна Mr. Green Praynig

# 1
  • Мнения: 8 999
Виждала съм - в едно магазинче до 4то РПУ и в ТСМ в Иван Вазов. Но са скъпи - големите са около 60-70 лева. В Комо май също съм мяркала нещо подобно.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Има такива в Jusk-а,но в Пловдив,аз лично имам такъв и струва 30лв,имаше и тъмни.Сигурно ги има тези магазини и в София,така че не се терзай повече,а поемай смело към Jusk-a.

# 3
  • Мнения: 373
Благодаря ви , момичета Praynig Hug Ще намеря връзка за покупка в Пловдив, ако не открия в София такъв магазин. Mr. Green

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
В практикер съм виждала, но бяха кафяви.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 397
В практикер съм виждала, но бяха кафяви.

 И аз там съм виждала кафяви, а в Еником май съм виждала и светли ама бяха малки , за голями не съм обръщала внимание.

# 6
  • Мнения: 147
точно преди 1 седмица си купихме такъв кош от един магазин в sky city на последния етаж, доста е голям, има всякакви неща за дома, ама незнам как се казва...тогава имаше точно такива светли и тъмно кафеви, ние си взехме от най-големите тъмен и струваше 58лв, много бях доволна Simple Smile имаше и най-различни форми, а на другия ден сестра ми каза че ги имало и в комо, но незнам точно какви..ама май много се харчат, защото във въпросния магазин доста често се сменят вариантите Simple Smile айде по-късно може да пусна снимка Simple Smile

# 7
  • Мнения: 373
Уу, супер, че има в Скай сити. И през Комо ще прелетя  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 177
И аз точно за Скай Сити се сетих, много са хубави, има в различни размери и цветове.

# 9
  • Мнения: 147
ето това е нашия кош, снимката не е мн добра, но все пак.. Simple Smile но вчера ходихме в същия магазин и са вдигнали цените, сега е 68лв  Shocked явно наистина се харчат, 10лв нагоре за една седмица  ooooh!

# 10
  • Мнения: 373
ето това е нашия кош, снимката не е мн добра, но все пак.. Simple Smile но вчера ходихме в същия магазин и са вдигнали цените, сега е 68лв  Shocked явно наистина се харчат, 10лв нагоре за една седмица  ooooh!


Да! Точно такъв искам , само че бял! Казваш , че има там , така ли?

# 11
  • Мнения: 147
вчера имаше само едни мръсно-бели, леко сивкави даже изглеждаха и тези тъмно кафевите, но в невероятно разнообразие от форми и модели, питай за по-бели, може и да докарат  Peace

# 12
  • Мнения: 373
Ок, супер. Много благодаря  Hug

Общи условия

Активация на акаунт