Любители на котки - тема18

  • 24 311
  • 375
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 116
Любители на котки - тема 17

Предишните теми
Любители на котки - тема 1
       Любители на котки - тема 2
           Любители на котки, тема 3
               Любители на котки, тема 4
               Любители на котки, тема 5
           Любители на котки, тема 6
       Любители на котки, тема 7
Любители на котки, тема 8
     Любители на котки, тема 9
          Любители на котки, тема 10
               Любители на котки - тема 11
                    Любители на котки - тема 12
               Любители на котки - тема 13
               Любители на котки - тема 14
               Любители на котки - тема 15
               Любители на котки - тема 16
                 Любители на котки, тема 17

Коте на броя  Grinning - АЛФ на Игуанка



Важна информация за нашите домашни любимци:
Вашата бременност и Вашата котка
Кастрацията при котките
За различните видове храна-тук и тук
За породите.
Нима сам пожелах?ВАЖНО!!! За хапчетата против разгонване.
Котките и отровите.
Как се гледат бебоци, изоставени от майката.
аксесоари и храни за котката
техники и хитрини за даване на противопаразитно хапче на котката
А дали котките сънуват? и май сънуват
за дресирането
ВАЖНО! НЕ купувайте от тази храна!
за отровните растения и котката!
Как да предпазим котките.
НЕ в храненето на котката

Тук можете да видите нашите домашни любимци. Който иска логина и паролата - на ЛС, поради съображения за сигурност Hug
Котешки колаж -

Последна редакция: сб, 24 яну 2009, 13:25 от Ted_cat

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 723
Ted_cat   Hug

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Ето ме и мен.
Набързо ....

Нещо са се раздивяли двамата сладури и ще им дърпам ушите. Обръщат цялата къща ... като че ли са ми малко момичетата като наизвадят играчките ...  Sad

# 3
  • София
  • Мнения: 39 718
А мен тази сутрин ме оставиха да спя. Котки, деца, всички се бяха покрили Simple Smile

# 4
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Добро утро и от нас  bouquet
Аз съм на работа, оставих мъжо да спи а Кетя да дивее в хола. През нощта си беше набутала три от малките мишки под пералнята и беше нещастна, та ги вадихме оттам. Голяма е маймуна, подмята ги и ги гони из цялата стая и като стигне пералнята, умишлено ги пъха под нея и после бърка да ги търси, все едно ги вади от дупката им Laughing Но явно в някой момент ги засилва повече и се налага да и ги вадя с една пръчка  Crazy Тази сутрин поради липса на мишки беше домъкнала една от топките си при нас и я качила на леглото да си играе hahaha А малко преди да тръгна гледам кюфтето се качило на шкафа и гледа съсредоточено към часовника на стената - забелязала е секундната стрелка явно и се чуди как да я докопа Joy

# 5
  • благоевград
  • Мнения: 164
Добре дошли на новите   bouquet
Мн хубави котета , ама те всички котета са хубави Heart Eyes

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 723
Липсват ми тези весели мигове с моите бебета Sad
Всеки ден се чувам с нашти и винаги ги питам за пухчовците и да ми ги показват на скайп.
Сега са със зимната премяна и ще се ръпна по голямото д.... от яд,че не съм там д аги гушкам.

Мисля като Никол поотрасне да правя преговори с баща и да вземем едно коте за да и е компания.

# 7
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 475
Днес сутринта чувам някакво хъркане до мен, в леглото.В просъница се чудя,кога милото взе да хърка и поглеждам,а той Фродо-мамин,сладък.Издебнал мъжа ми,  насадил се под завивките на неговото място и включил"бичкията".
Много се изживява,като съпруг и налита на оригинала.При вас така ли е?Понеже му разрешаваме да спи при нас по никое време котора нагризва я крак ,я ръка.Аз с ревност си го обяснявам.

# 8
  • Мнения: 1 540
По БТВ новините казаха, че имало опасност от бум на бездомната котешка популация. Confused
Стори ми се смешна причината - като се вземели мерки за бездомните кучета, котките се увеличавали - е, аз не съм видяла да са намалели кучетата, ама айде. Tired

В нашия квартал за жалост кучетата нападат котките. И не само бездомни кучета, но и домашни. На моя покоен Рижко майка му бе разкъсана от домашно куче  Sad Не искам с ясни думи да казвам какво изкара едно бездомно куче онзи ден изпод стълбите на входа!...
При нас има и друг проблем - кучетата не намаляват заради кастрациите, а напротив - увеличават се. Някой беше подхвърлил три кученца бебета в храстите пред блока. Тези кученца вече са големи и очаквам бурно да се размножат, защото не са кастрирани. Колкото и гадно да звучи, те сигурно ще се грижат за регулиране на котешката популация при нас  Sad
 
А от друга страна, според мен тия топли зими, дето ги караме, объркват котките и те, миличките, се разгонват и раждат по никое време... Я някое котенце оцелее, я не.  Имахме едни три дивички, дето се показваха от една маза преди известно време, но нещо спряха да се показват  Sad

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 723
rorrr искрено се надявам майката да ги е преместила сама Praynig
а най-отвратително е когато стопаните на кучета не спират любимците си и
дори ги насърчават да гонят котките.

Аз имам приятерка с лабрадор и Дария е научена да игнорира котките
и дори е яла шамари ако прояви агресия.

# 10
  • София
  • Мнения: 39 718
Тед напиши това за колажа
Код:
[center][url=http://renai.kicks-ass.net/tedcat/kolaj.jpg][img]https://cdn.bg-mamma.com/tb8l/b27c1fb7.jpg[/img][/url][/center]

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 423
А аз къде съм дрямала, че не съм пратила снимки на наш Фокси за колажа?

В нашия район има доста бездомни котки. Обаче има една сивичка, тя си е ветеран, помня я откакто сме се нанесли. Храня я от време на време и дори и колата ми е запомнила - като ме види още от другия край на улицата да се задавам - беж към входа. Ама много ражда бе, постоянно е бременна, няма лято, няма зима  ooooh!

# 12
  • Мнения: 2 229

Те не намаляват заради кастрациите, защото не са кастрирани всички.. Confused
Не можете ли да се обадите на еко равновесие за трите нови кучета? Нали ги взимат, кастрират ги и ги връщат.
При нас преди няколко месеца имаше 5 или 6 новородени кученца. Shocked Аз уж се обаждах и те изчезнаха, но се съмнявам да е заради това, по-скоро са се преместили другаде. Tired

А по БТВ такива сладури показваха. Sad Тука при нас бездомните са едни дръгливички, онези бяха загладили косъма. Laughing Забравих името на котешката организация, която хваща котките и ги кастрира и лекува, ако има нужда. Е, то организация силно казано, май бяха 3-4 момичета, които се занимаваха..

# 13
  • Мнения: 1 540
Juiciness, Еко равновесие не действа ли в софийска община само?... Аз съм от Варна и не съм чувала тук да може да се обаждаш за такива неща... Ако ми кажете, че има такава организация във Варна, на която мога да звънна да кастрират кучетата, ще го направя.

Nedialka_81, имаме и такива стопани, на които кучетата си играят дружелюбно с котките  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 229
Juiciness, Еко равновесие не действа ли в софийска община само?... Аз съм от Варна и не съм чувала тук да може да се обаждаш за такива неща... Ако ми кажете, че има такава организация във Варна, на която мога да звънна да кастрират кучетата, ще го направя...

Oo изобщо не видях, че си от Варна. Embarassed Нямам идея, значи, ако все пак има, дано някой се включи...

Общи условия

Активация на акаунт