пак за зината

  • 945
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
моля ви, мами, да споделите как успявате да дадете въпросния антибиотик на гранули или другите антибиотични сиропи на децата си - на малката ми дъщеря, която е на 1.9 мес  й е назначен на 12 часа зинат и всеки път са страхотни напъни, първо да го изпие и второ - да не го повърне

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Най противно ми е да давам зинат от всички АБ. Детето ми пие лекарства без проблеми, ноо този зинат е голям зор. Става червена. Казва, че е много гаден. Давам го със спринцовка и после давам по една чаша сок или вода.

Последна редакция: сб, 24 яну 2009, 12:18 от ivben

# 2
  • Мнения: 5
аз пропуснах да напиша, че го опитах - колко измамно хубаво мирише, а всъщност е горчив и оставя дълго след това този гаден вкус в устата - та разбирам го детето, искам да кажа, ама трябва да намеря някакъв чалъм

# 3
  • Мнения: 1 163
Веднъж ни го изписаха. Като и го дадох не спря да повръща. От тогава моля докито да не го изписва изобщо. Няма начин да му го дадеш с каквито и да е молби. Толкова е гаден, че се чудя как може лекари да го изписват на деца а да не го заменят с нещо друго. А и нашата нова педиатърка не го харесва също като антибиотик така че търсим алтернативни варианти.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ооо първият път като го изписаха и моето дете повръща. Тя беше на 3 години и се бях видяла в приключения. Преди 10 дни го пи за втори път и мисля, повече да не и го давам този АБ.

Общи условия

Активация на акаунт