ОБЛЕКЛО СПОРЕД ФИГУРАТА НИ!!!!

  • 4 980
  • 12
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 870
кажете кой как се облича за да изглежда по слаб.Имаше сайтове къдито можеш да видиш как да се обличаш.СПОДЕЛЕТЕ  bouquet

# 1
  • Мнения: 121
Аз не съм дебела, но имам коремче което остана от бремеността. Купувам си дънки или панталони с един номер по голями. От тесните дънки изпъква повече корема. А за блузи гледам ако не цялата блуза да е черна или шарена то поне долната част. За лятото потници и тениски отдолу с ластик за да има свободно място в областа на корема.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 870
аз съм нисичка 153см и набита.Леко закръгленичка от ханша надолу.И ВЕЧЕ НЕЗНАМ КОЕ Е НАЙ ТОЧНАТА ДРЕХА КОЯТО МОГА ДА НОСЯ newsm78

# 3
  • Варна
  • Мнения: 778
аз съм нисичка 153см и набита.Леко закръгленичка от ханша надолу.И ВЕЧЕ НЕЗНАМ КОЕ Е НАЙ ТОЧНАТА ДРЕХА КОЯТО МОГА ДА НОСЯ newsm78

Пола?  Peace

# 4
аз коремчето го крия с туники или по-дълги блузи, които падат по свободно около кръста..

# 5
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ще следя темата, 4е съм на същия хал като ръст, и с килцата отгоре, но се нося спортно и с дънки, дори с ниска талия! с блузи по тялото -не е лошо по снимките, като се гледам! май спазвайки изискването за прикриване преди 10 г съм била много по- зле на визия, не слагах панталон, само поли, сега една пола не съм сложила за 7 г! аз имам развити прасци и не изглеждат добре с пола, освен до глезена, но на този ръст да вла4а поли!ако има програми ил исайтове за сверка ,ще е интересно какви модели за разработени за ниски и набити жени!

# 6
  • Мнения: 277
Дънките тип "цигара" правят краката да изглеждат по-слаби  Peace

# 7
  • Мнения: 13 621
Напротив, ако са ти дебелички краката в такива дънки човек изглежда още по дебел! Черното прави илюзия, че някой е по-слаб!

# 8
  • Мнения: 277
Е,зависи колко са дебели...Ако са малко над нормата с тези дънки изглеждат чудесно.

# 9
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Много хубава темичка Hugще следя!При ръст 158 см. и 58 кг.,направо незнам... Embarassed

# 10
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Аз ползвам друга тактика,изпьквам частите на тялото ,който си харесвам.
 Наприммер преди години бях закрьгленка и естествено с голям бюст,винаги носех големи деколтета,който да отвлекат вниманието от голямото ми дупе.
Сега сьм слабичка и без никакви гьрди Sad,но пьк си харесвам краката и затова си обличам кьси полички Peace
А по вьпроса за дьнките,мое мнение ,ече когато са с ниска талия по/добре прикриват коремчето,отколкото с висока талия,но това за малко коремче Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 248
Записвам се да следя темата, че и аз имам проблем с идеалите мерки. Нагоре съм доста слаба, а със широк ханш и бедра.

# 12
  • Мнения: 7 186
Копирам инфо от друг форум:

Малко по-закръглена
Не на размъкнатите дрехи!
Една от най-честите грешки е да се крият излишните килограми под огромни дрехи. Ефектът е точно обратен! Оптически тези дрехи правят човек да изглежда още по-едър. По принцип се препоръчва да се придържа към един по-лежерен, неструктуриран стил и линия, която никога не бива да е тясна, нито пък конкретно определена. Умерената ширина покрива и играе леко около критичните места по тялото.
Добре:
Меко падащите платове не надуват и не трупат килограми.
Не се носят пристегнати колани. Около талията дрехата да пада лежерно.
Идеални са костюмите "тон-в тон" (цветно преливане).
Дребните шарки правят човек по-слаб.
Простите кройки удължават и опъват силуета.
Чорапогащите в цвета на полата или роклята изтеглят оптически.
Не е добре:
Избягват се шарките на едри цветя.
Избягват се хаотични големи десени.
Избягва се напречно райе. То разширява.
Грубо структурираните платове надуват.
Панталони 3/4, 7/8 и до кокалчетата са табу.
Светлите или ярки чорапогащници правят глезените по-дебели.
Костюм изцяло в бяло.
Трик: Черният костюм е абсолютният "слабител".

Висока и слаба като върлина
Навлечи се дебело.
Това можеш да си позволиш само ти: рокли и материи, които при другите момичета изглеждат масивно и натрупано, при теб, напротив, изпъкват истински. Кадифе, плюш, едро плетиво и дебели вълнени платове през зимата, цветни, с едри шарки. Всичко това дава повече обем.
Добре:
Къси рокли и поли, чорапогащи с телесен или светъл цвят.
Прилепнали дрехи, подчертаващи фигурата- да, но от дебели, обемни материали.
Широко, свободно облекло също изглежда супер.
Колан около талията създава женствен силует.
Не е добре:
Супертесните панталони изглеждат грозно на много тънки крака.
Особено тесните дрехи, като "маркуч", които са впити, демонстрират прекално много кокали.
Надлъжните райета издължават още повече.
Избягват се стреч-платовете.

От малкото- голямо
Пропорциите трябва да са правилни.
Затова спазвай основното правило: никакви огромни дрехи! В прекалено големите дрехи изглеждаш още-по-дребна, направо удавена в тях. За да са правилни пропорциите, би трябвало да се избират дрехи с по-прилепнала кройка, по-близо до контурите на тялото.
Добре:
Отвесни райета- издължават.
Много малко аксесоари- иначе ще приличаш на коледна елха.
Едноцветните костюми или комбинации- издължават, няма оптическо прекъсване на цвета.
Плъзгащи се, фини платове и стреч- изпъват оптически фигурата.
Обувки с добре оформен, средно висок ток- дават още 3-4 см ръст.
Не е добре:
Едри огромни шарки и десени- направо убиват.
Големи яки и широки рамене- притискат надолу.
Големите и дълги шалове смаляват.
Много дрехи една върху друга.
Свръхвисоки токове- нарушават пропорциите.

Огромна и едра
Представи се в положителна светлина.
При високите снажни момичета особено ефектни са дългите сака, лажерните пуловери и ризи. Ако имаш красиви крака, късите шорти и миниполите изглеждат много женствено.Но можеш да носиш и дълги поли или рокли в ярки цветове. В края на краищата, така и така си доста забележима, тогава покажи най-доброто, което имаш!
Добре:
Горнищата без ръкави са идеални, за да подчертаеш дългите си красиви ръце.
Декоративни допълнения, големи яки или волани привличат погледа.
При твоя ръст най-благоприятно стоят фрапантните, живи цветове.
Едрите щампи и по-големите десени или смесица от шарки създават акценти в облеклото.
Обувките с нисък ток или без ток, с много детайли прекъсват оптически линията на ходилото.
Не е добре:
Дълги, тесни като маркуч дрехи. Издължават още повече.
Дребните шарки изглеждат като изгубени.
Надлъжните черти те правят още по-висока.
Късите горнища образуват напречни линии, прекъсват пропорциите и затова изглеждат смешни и като омалели.
Светлите едноцветни обувки приличат направо на подводници или куфари.

Плосък бюст
Женствени форми.
Подходящото горнище, което прави от малкия бюст нещо повече, е извънредно важно. Фрапантните горнища- блузи, тениски или потници с джобове или къдри, поставят акценти. Сутиените с подплънки в чашките или странични уплътнения и банели създават допълнително илюзия за повече обем.
Добре:
Фрапантни, шарени горнища, едри райета.
Много перлени огърлици или верижки с по-фрапантни медальони.
Облекло на няколко пласта- една върху друга, дрехите създават обем.
Не е добре:
Впити черни потничета и бюстиета.
Подчертаващи фигурата, впити рокли. В тях торсът в съотношение с долната част на тялото изглежда още по-слаб.

Голям бюст
Един от честите проблеми на жените с голяма гръдна обиколка:
пропорциите не са изравнени и тези жени изглеждат едри, често закръглени.
Добре:
Малки, дискретни шарки- изглеждат стилно и сдържано.
Сдържаните, тъмни цветове намялавят оптически.
Овални, закръглени или тип "лодка" деколтета.
Не е добре:
Прекалено много детайли, платки или джобове в областта на гърдите допълнително подчертават тази част на тялото.
Широки, впити колани- насочват погледа точно към бюста.
Прави сака- създават обем и стърчат.
Аксесоари в областта на гърдите.
Украсени фрапантни деколтета или къдри.

Общи условия

Активация на акаунт