Перална машина HOTPOINT на ARISTON

  • 39 250
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77
ааа за този модел имали някои да ми даде съвет.......??????
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09022150

до скоро се бях спряла на CANDY , но днес пообиколих малко магазините и се натъкнах на този модел на ARISTON  и сега незнам а съм решила, че през тази седмица вече ще си купя нова перална.......
    ХАЙДЕ ДА МЕ ПОСЪВЕТВАТЕ..... newsm78

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не ми харесва.
Нито външно, нито по техн. параметри.

# 2
  • Мнения: 5 207
Виж какво, забрави за италианските марки. За тези пари или за стотина лева отгоре можеш да си вземеш свястна пералня, като например AEG, Bosch, Electrolux и Whirlpool.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 086
Имам я от 1 година,за сега нямам никакви забележки,много си я харесвам Peace

# 4
  • Мнения: 77
ооохх незнам....
на вид наистина е странна малко, но и незнам нищо за самата марка, а за характеристиките си мисля че са стандартни,1000 оборота и 6кг вместимост

# 5
  • Мнения: 77
ее хайде..... помогнете ми още малко в избора ми......  Rolling Eyes

# 6
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Пералнята е супер. Купих я преди около година. Нямам никакви възражения относно прането на дрехите. Барабанът й е голям, което ми позволява да пера обемни постелки и покривала. Безшумна е, програмите й са много удобни. Има и една 35 минутна, на която пера деликатни пуловери или блузи. Има отложен старт, който го използвам доста често. Вечер го нагласявам и на сутринта само ставам и простирам. Дрехите са току що изпрани, а не са стояли в пералнята цяла нощ. С една дума няма да съжаляваш , ако си я купиш.
Моята следваща придобивка ще е сушилня, същата марка.
 Peace

# 7
  • Мнения: 1 632
На мен тази пералня ми харесва като дизайн, но е с казан от карборан,а той е доста важен!Каквото и да си купиш от БГ е въпрос на късмет!
Виж какво, забрави за италианските марки. За тези пари или за стотина лева отгоре можеш да си вземеш свястна пералня, като например AEG, Bosch, Electrolux и Whirlpool.
AEG и Еlectrolux вече са 1 фирма!
А Bosh и  Whirlpool според теб, сега къде се произвеждат?

# 8
  • Мнения: 77
благодаря ти Laura B

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
stefi84 и аз от доста време съм си я харесала,но повече заради дясното отваряне че ми е по-удобно за мокрото.Чакам моята да издъхне че от 1г свири,но пусто още работи и не ми е на зор.Сподели отзиви ако я вземеш .

# 10
  • Мнения: 5 833
Виж какво, забрави за италианските марки. За тези пари или за стотина лева отгоре можеш да си вземеш свястна пералня, като например AEG, Bosch, Electrolux и Whirlpool.

Това компетентно изказване на техник-специалист ли е или чуто оттук-оттам?
Имам Аристон от около 2 години-не точно този модел.Засега съм доволна.Преди покупката поисках съвет от познат,работещ в "Технополис".Отговорът му беше-каквото и да си купиш-няма да издържи колкото стерите модели Перла /знам такава извадена от употреба на 27 години/, а 6-8 години.Идват нови модели,нови технологии,а и заводите трябва да работят,нали.
Но все пак ми препоръча Аристон.
Не говоря за Миеле-те просто са друга категория,а съответно и много по-друга цена.

# 11
  • Мнения: 1 165
Ние взехме голяма част от ел.уредите с тази марка.Доста хора ми ги препоръчаха.Пералнята ни е за вграждане, не е свободностояща, но аз бях очарована като я пуснахме за проба и дори при центрофуга на 1200 оборота не се чуваше абсолютно нищо.

# 12
  • Мнения: 5 207
Това компетентно изказване на техник-специалист ли е или чуто оттук-оттам?
Имам Аристон от около 2 години-не точно този модел.Засега съм доволна.Преди покупката поисках съвет от познат,работещ в "Технополис".Отговорът му беше-каквото и да си купиш-няма да издържи колкото стерите модели Перла /знам такава извадена от употреба на 27 години/, а 6-8 години.Идват нови модели,нови технологии,а и заводите трябва да работят,нали.
Но все пак ми препоръча Аристон.
Не говоря за Миеле-те просто са друга категория,а съответно и много по-друга цена.

Да, това е изказване на техник специалист и едновременно с това чуто оттук-оттам. Техникът специалист не съм аз, естествено, аз съм любител на перални, а това "оттук-оттам" е мнение на хора, които са си патили от италианските чудеса на техниката. Тези хора са много и не само от България.
Всъщност не искам да убеждавам никого в нищо. Парите са си ваши, харчете си за каквото искате. Аз предпочитем да залагам на сигурно.

# 13
  • Мнения: 1 441
Може ли да използвам тази тема да си задам едно перално питане  Rolling Eyes
Дойде време да сменяме нашата пералня (Whirlpool с горно зареждане), която ползваме вече 9 години. Спрели сме се на два варианта, като и двата ни устройват и двата ни харесват (имат еднакви функции), но не можем да си вземе и двете. Та ви моля да помогнете в избора ...  Embarassed
Ariston - http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09038122 - мъж ми дърпа повече към тази;
Whirlpool - http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09029357 - аз повече харесвам тази.

# 14
  • Мнения: 5 833
Може ли да използвам тази тема да си задам едно перално питане  Rolling Eyes
Дойде време да сменяме нашата пералня (Whirlpool с горно зареждане), която ползваме вече 9 години. Спрели сме се на два варианта, като и двата ни устройват и двата ни харесват (имат еднакви функции), но не можем да си вземе и двете. Та ви моля да помогнете в избора ...  Embarassed
Ariston - http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09038122 - мъж ми дърпа повече към тази;
Whirlpool - http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09029357 - аз повече харесвам тази.

А защо се налага да я смениш.Приятелката ми има такава от 8 години.Мести я на 2 квартири и от2 години е монтирана в банята на новото жилище.Дошлият за малка поправка техник е казал,че новите електронни чудеса няма да издържат в баня и година.
Тези с горно зареждане са по-издържливи-откъм механика,защото барабана се носи от 2 лагера,а на тези с предно отваряне-на 1.
Зависи и от мястото в което искаш да я сложиш.

Общи условия

Активация на акаунт