парфюмите на FM Group

  • 14 133
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Момичета имате ли отзиви за парфюмите от тази марка?
Интересно ми е да разбера дали наистина са маркови и само оригиналните шишета може да са причината да са толкова евтини както се твърди.

# 1
Аз съм имала два парфюма от тази марка, но не знаех че се водят оригинални. Бяха ми подарени и понеже са в такава опаковка ги възприемах като имитация. Самите парфюми по мое мнение са доста трайни и това което най-много харесах беше фактът, че не стават "остри" с времето.

# 2
  • Мнения: 8 459
няма как да се водят оригинални, наистина ли ги вярвате тези неща?
имитации, при това на доста високи цени- по около 20-30 лева за 30 мл
на тая цена се намират и оригинални

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Момичета имате ли отзиви за парфюмите от тази марка?
Интересно ми е да разбера дали наистина са маркови и само оригиналните шишета може да са причината да са толкова евтини както се твърди.

Аз имам имитация на Келвин Клайн Еуфория. Изключително траен. Подариго на майка ми, защото е прекалено силен и сладък за мен. Като се напръска сутринта към 7 часа вечерта като се прибере още мирише. Не съм попадала никога до сега на толкова траен парфюм. И много дами тук са казвали, че са едно към едно с оригиналните парфюми.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
MiraBel благодаря много за ценната информация. Явно е вярно щом парфюмите са трайни и ароматите са същите, като оригиналните.  Peace    bouquet

# 5
  • на село
  • Мнения: 1 028

В общи линии всичко звучи като приказка и аз и повярвах.



Ама сериозно повярва!  Tired

Между впрочем, търговията тук не противоречи ли на правилата?

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 168
Извинявам се много!Не правя търговия!Хората питат за повече информация за парфюмите и аз им предлагам да ги запозная!
И за да не пиша много и всичко давам телефони за връзка с мене!
Ако модераторите преценят, че поста ми противоречи на правилата, МОЛЯ да ме извинят и да го изтрият!

# 7
  • Мнения: 140
predi meseci kogato se pribirah edna sutrin ot diskoteka i se ka4ih pri edin taksimetrov 6ofior zapo4na da me uspiva s tezi parfum4eta i az vzeh 4e se izllugah i si kupih edin ne si spomnqm ve4e kakuv be6e no parfuma ne e s traina mirizma i ne si zaslujava da se davat 20 leva za ni6to ako iska 4ovek da si kupi ne6to po evtino ima mnogo prili4ni mentena za po 40 leva sus 6i6enca miris i trainost kato na original stiga da znae 4ovek ot kude da si vzima 
osven tova 6ofiora zapo4na da me ubejdava kakvi ludi pari edva li ne se pe4elqt ot distribuciqta na tehnite bukluci no moq suvet e ne se lujete ne stavat za ni6to

# 8
  • Мнения: 19
Като цяло парфюмите са много добри - трайни са , аромата в повечето случаи е идентичен с този на оригинала и наистина с времето се запазва както е бил първоначално - нито се изостря нито се преобразува в друг.Преди време станах дистрибутор за да направя услуга на приятелка но не видях голям смисъл да се мъча да продавам.Опитах но има много негативни мнения.Който казва че няма печалба значи мотае нещо - има печалба и то солидна ако имаш продажби.Това че на същите пари можеш да си купиш оригинала също е нереално изказване за мене - няма такива оригинали , разликата между оригинала и тези  на ФМ  не е само в цената - тя е и в шишето (както каза една дама малко по-нагоре) което струва многото пари , тя е в съдържанието на есенция в проценти (при ФМ е около 15 - 20 % , а при оригинала е над 30%) , и също така в количеството.
Аз лично си купувам техни парфюми за собствена полза , както казах спрях да продавам но си купувам за себе си(ползвам отстъпка  Wink )

# 9
  • Мнения: X
Историята е следната: В Света има около определен брой хора с идеален нюх и които могат да разпознаят от 1 до 300 аромата. Тези хора създават формулите на всички парфюми по света.
ooooh!
Ох,не обичам да се бъркам в такива теми,ама някои неща ме изкарват от релси.
Ти наистина ли вярваш на това?
5 или 10 човека са измислили всички парфюми?!

А тази приказка от ''Хиляда и една нощ'' със сина ,как взел от баща му есенциите и решил да прави всички известни парфюми толкова издиша,че се чудя как може някой да се хване на тази глупост.
Първо:марките не са една и две.Те са стотици.
Второ:Кой ще ти разреши да правиш техен парфюм?При положение,че това им е бизнеса,ще ти пусне някой фъндък ooooh!
И трето:това са скъпи имитации,а не евтини варианти на скъп парфюм Naughty
Давам пример:имитация на Лайт Блу на Долче и Габана.И не е само една.Цена до 10 лв. за 100 мл.Еми в началото го докарва идеално.Даже са се постарали и бутилчето да изглежда еднакво,само името е друго Mr. Green
Жадора: същата работа.Много имитации за без пари. Mr. Green
Абсолютно по същия начин е и с ФМ груп.Но тези даже и бутилчета красиви нямат.Сложили ги в едни пълнители и номера ,но това мисля е умишлено.Защото ако ги разберат от марките,които лъжат,че продават,ще ги осъдят. Mr. Green
И не може да ме убедите,че били едно към едно.Няма такъв филм.Правила съм сравнение ,няма такова нещо.В началото,като всяка една имитация(пак повтарям  от 5 до 10 лв.) се държи по същия начин.Но после,оригинала има развитие,мени се няколко пъти,минава през различни фази.А тези си остават на ниво:сначала Mr. Green
И не е вярно,че оригиналните парфюми са толкова скъпи.Можеш да си купиш хубав парфюм и до 50 лв.

# 10
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Нито са трайни, нито са добра имитация.
Личен опит.

# 11
  • Мнения: 140
Историята е следната: В Света има около определен брой хора с идеален нюх и които могат да разпознаят от 1 до 300 аромата. Тези хора създават формулите на всички парфюми по света.
ooooh!
Ох,не обичам да се бъркам в такива теми,ама някои неща ме изкарват от релси.
Ти наистина ли вярваш на това?
5 или 10 човека са измислили всички парфюми?!

А тази приказка от ''Хиляда и една нощ'' със сина ,как взел от баща му есенциите и решил да прави всички известни парфюми толкова издиша,че се чудя как може някой да се хване на тази глупост.
Първо:марките не са една и две.Те са стотици.
Второ:Кой ще ти разреши да правиш техен парфюм?При положение,че това им е бизнеса,ще ти пусне някой фъндък ooooh!
И трето:това са скъпи имитации,а не евтини варианти на скъп парфюм Naughty
Давам пример:имитация на Лайт Блу на Долче и Габана.И не е само една.Цена до 10 лв. за 100 мл.Еми в началото го докарва идеално.Даже са се постарали и бутилчето да изглежда еднакво,само името е друго Mr. Green
Жадора: същата работа.Много имитации за без пари. Mr. Green
Абсолютно по същия начин е и с ФМ груп.Но тези даже и бутилчета красиви нямат.Сложили ги в едни пълнители и номера ,но това мисля е умишлено.Защото ако ги разберат от марките,които лъжат,че продават,ще ги осъдят. Mr. Green
И не може да ме убедите,че били едно към едно.Няма такъв филм.Правила съм сравнение ,няма такова нещо.В началото,като всяка една имитация(пак повтарям  от 5 до 10 лв.) се държи по същия начин.Но после,оригинала има развитие,мени се няколко пъти,минава през различни фази.А тези си остават на ниво:сначала Mr. Green
И не е вярно,че оригиналните парфюми са толкова скъпи.Можеш да си купиш хубав парфюм и до 50 лв.


 Grinning то4но това си мислех направи ми вzе думите от устата

# 12
  • Мнения: 19
Пак казвам - парфюмите са добри , не вярвям някоя от тея които ги оплюват да са ги ползвали.Тея боклуци които са пробвали и се харчат по десетина лева парчето са верно в що годе идентична бутилка но и тя е скапана и съдържанието е скапано а и го пише на разбираем език - тоалетна вода ! Няма имитация на скъп парфюм.Има тоалетни води които се продават за непросветените като парфюми - моя колежка лятото ми се похвали че си купила марков парфюм само за 60лв ... после прочете че  е тоалетна вода.Така че няма по голяма тъпотия да се опиташ да спестиш лев като дадеш 10 до 15 лв за китайски боклук който мирише до входната врата.Ето това правят тези които са предубедени към парфюмите на фм но се имат за голяма работа.А техните са стока която е добра.
Извинявам се ако съм била груба, рязка и каквото искате още уважаеми дами но това че няколко цупли тука смятат че маркови парфюми могат да се харчат за без пари и да се ползват редовно е тъпо.Ако си направят труда да пробват парфюмите които са темата тук биха казали че са добри - не са оригинал , но са добри!


П.П. :Я ме светнете къде има марков парфюм за 50 лв ?В страната на чудесата ли?

# 13
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Той взима от баща си есенциите и ароматите на всички известни парфюми по света и ги пълни в едни и същи шишета с едно и също име.


И концерните, които държат световноизвестните марки и най- вероятно са патентовали формулите на парфюмите си, и които са собственост на едни от най- богатите хора в света, стоят и си бъркат в носовете? Или от чист алтруизъм си затварят очите, въпреки че това им бърка в джоба? newsm78

# 14
  • Мнения: 19
Той взима от баща си есенциите и ароматите на всички известни парфюми по света и ги пълни в едни и същи шишета с едно и също име.


И концерните, които държат световноизвестните марки и най- вероятно са патентовали формулите на парфюмите си, и които са собственост на едни от най- богатите хора в света, стоят и си бъркат в носовете? Или от чист алтруизъм си затварят очите, въпреки че това им бърка в джоба? newsm78
първо искам да поясня че за мен това с няколкото човека създаващи парфюмите е повече от виц.Няма по голям абсурд от това.
Обаче да се твърди че някой бърка в джоба на производителите на марки ....  Rolling Eyes
1:Едва ли човек който може да си позволи редовна употреба на техните парфюми би спрял да ги купува заради фм - фм са евтин вариант за повечето хора
2:Какво те кара да мислиш че в крайна цел парите не се намират на едно и също място
Ако се поинтересуваш малко би разбрала че шепата най-богати хора на света така и така го контролират и в крайна сметка няма по голяма пирамида от тяхната.(тая пирамида едва ли има нещо общо с тази на фм или орифлейм или подобни)

Общи условия

Активация на акаунт