Коклюшо подобна инфекция

  • 939
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте
От около 7 дни сина ми (на 1 година и 8 месеца) има здравослвни проблеми...
В началото беше с лека температура, после носа почна да тече, появи  се кашлица ... Започнахме лечение със зиртек, вентолин и сироп за кашлица (назначен от педиатъра ни)... като очаквахме да се оправи ...
И преди е бил с подобни симптоми и тава лечение свърши работа . След като минаха вече към 7 дни резултата е следния .. много силна кашлица .. като все едно се дави и повръща .. толкова силно си поема дъх детето .. (другите симптоми температура и сополи .. изчезнаха) посетихме пак педиатъра ни .. След прегледа диагностицира коклюшо подобна инфекция .. Сина ни е имунизиран с пентаксим който покрива коклюш а педито каза че поради тази прични тази инфекция протича по леко .. и предписа 4 дена по 1 прием на 5мл Сумамен сироп 100мл. Въпроса ми е дали курса на лечение е правилен .. и по отношение на хомеопатията .. някой ако има опит за успешно лечение на тази болежка
Мерси предварително

# 1
  • Мнения: 4 753
Не мога да кажа дали лечението е правилно, но на много места чета, че е хубаво да се смени климата... Най-добре някъде на високо, на свеж и чист въздух, повечко време навън, поне за няколко дни...

# 2
  • Мнения: 1 984
потърси като паракоклюш

# 3
  • Мнения: 18
Мерси за мненията .. чистия въздух определено дава резултат.... термина паракоклюш връща доста резултати в google Simple Smile
Пак благодаря

# 4
  • Мнения: 776
Потърси второ мнение. Малката ми дъщеря беше така, без температура и хрема , но със задушаваща кашлица докато направи бронхиален спазъм и се оказа пневмония.
Пожелавам ти да не е нищо страшно, успех и бързо излекуване!

Общи условия

Активация на акаунт