Да оклюкарим Евровизия 2009

  • 21 169
  • 368
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 417
Гледате ли в момента по БНТ 1 полуфинала и кой е вашият фаворит?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Че кой изобщо гледа Евровизия?

# 2
  • Мнения: X
Гледате ли в момента по БНТ 1 полуфинала и кой е вашият фаворит?
Ох, сега заради теб го включих да го гледам и един чичка вика силно "ХУ-ХУ".  Rolling Eyes
Ох, спря... Tired

Странно защо са избрали между песните да звучат старите хитове ...така просто контрастът става още по-очебиен.

Последна редакция: сб, 24 яну 2009, 21:47 от Анонимен

# 3
  • Мнения: 1 114
Гледам от половин час, изпуснах началото.
Пълна скръб са почти всички, които чух. Фаворити нямам засега, но ми хареса един мъж на средна възраст, който пя на английски. Напомни ми малко на стила на Елтън Джон. А какви бяха тези песни на английски и турски???
Кой етози младеж, който пее сега? Струва ми се познат, като че ли.

# 4
  • Мнения: 5 140
честно ли, не го гледам....пуснах за малко и се оплаших от 4-ри каки в бели панталончета и черни сакенца на опашки (косите)  #Crazy УжасТ  ooooh!

# 5
  • Мнения: 2 132
Ее как ме е яд, че съм изпуснала. Предишните години много се забавлявах Grinning Кога ще е финала?

# 6
  • София
  • Мнения: 1 891
Уф,гледах малко - едни аранжименти,едно пеене...  ooooh!
На всичкото отгоре все едно Земя-Марс връзка осъществяваха.
Проблем със скоростта и откровени прекъсвания на картината...
JeniB ,не искам и да знам,няма да го гледам.  Crossing Arms
Ето ти официалния сайт,там всичко пише
http://eurovision.bnt.bg/bgeurovision2009

# 7
  • Мнения: 4 120
Немога да повярвам , че аз го казвам- но песента на Лейди Би ми харесва.

# 8
  • София
  • Мнения: 15 451
Гледах, на части, срам ме хвана! Това ли са българските музика, песни и певци? Абсолютна какафония. От човека глас (Краси Аврамов май беше) очаквах повече, но той изобщо не показа способностите си, а пееше с някакъв женски фалцет... И с някоя от тези песни ще ни гледа и ще ни се присмива цяла Европа.

# 9
  • Мнения: 6 417
Човекът-глас ви като някой настъпан койот.  Shocked

# 10
  • Мнения: 11 818
И аз не гледах изцяло, но преслушах песните и ми направи впечатление, че тази година има повече популярни лица от преди. И определено и качеството е по-добро, не бързайте да съдите.
Не знаех, че Лейди Би още съществува като име, не е лоша песента, но толкова. Фалцета на Красимир Аврамов и на мен ми дойде в повечко. Нора се открояваше, но все пак не ме грабна, гласът й има по-голям диапазон.
Dorothea, песента на Стеафн Добрев и на мен ми хареса, но просто ми хареса, наистина напомня Елтън Джон.
Фолклорното присъствие на Гергана Димова беше приятно, но леко ми идваше чалгирано.
Специално чаках песните, продуцирани от БНТ - Мариана Попова - долу горе добре в сравнение с общия фон, Графа - типично негова песен, хубава, но според мен не става за Евровизия.
Приятно ми беше обаче да слушам и гледам песента на Поли Генова - http://eurovision.bnt.bg/view/618 Дано бъде забелязана!

# 11
  • Мнения: 2 310
... И с някоя от тези песни ще ни гледа и ще ни се присмива цяла Европа.

А пък техните песни голяма хубост няма що....Само ако някой си спомни испанеца или французина от миналата година ще разбере какво имам впредвид...

# 12
  • София
  • Мнения: 62 595
Снощи хванах втората част. Забавно беше да видя какви недоразумения се появяват и тона полуфинал. Язък, че съм пропуснала предишните "епизоди", сигурно е бил голям смях. Според мен нито една от песните не става за конкурса.

# 13
  • Мнения: 2 388
Аз хванах само Васил Найденов. Много ми е на сърце. Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 239
Поздрави с моята любима песен от таз' годишната Евровизия
Поли Генова
Не знам дали и при вас беше така, но при мен на БНТ 1 звука и картината ужасно се разминаваха и по тази причина го гледахме на БНТ Сат, където качеството бе малко по поносимо.

Общи условия

Активация на акаунт