нов мокет - мирише лошо :(

  • 2 388
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 56
Провет,
Сложихме мокет в спалнята, но сега ужасно ми мирише на лошо (на нов мокет). Май не е и много полезно.. Дайте идеи как по-бързо да премахна миризмата на нов мокет? Пуснала съм една УВ лампа сега с надежда да "състари" мокета по-бързо  #Crazy

Дайте идеи

# 1
  • Мнения: 1 731
Мини го набързо с четка с препарат и проветрете . newsm78

# 2
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 438
Стария как миришеше? Сподели кои миризми харесваш да ти помогнем с проблема. Но наистина не знам как да докараш миризма на ;старо; Tired

# 3
  • Мнения: 7 723
... Но наистина не знам как да докараш миризма на ;старо; Tired
Може да го поръси с нафталин... Thinking

А защо изобщо си купувяте нов мокет,
като миризмата на стария явно повече ви е понасяла? newsm78

# 4
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 438
Ако ударите и един латекс на стените как ли ще смърди newsm78

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Не е болка за умиране, това си е фабрична миризма. Проветрявай максимално дълго и често, нищо друго няма да помогне.

# 6
  • София
  • Мнения: 15 434
Аз пък харесвам всякакви миризми на ново - бои, латекси, мебели, лакове, подови настилки и т.н..Ама ако ти харесва да мирише на старо, пусни някоя котка или куче да го припикаят. Шегувам се за котката и кучето, да не се разсърдиш.

# 7
  • Мнения: 3 880
ЗаЩо се чудите, че новата мириzма може и да е неприятна, все пак има ново и ново? Ако е някой евтин мокет, като ниЩо може да е правен с нискокачествени материали, които да имат и отвратителна мириzма. Да не говорим, че подобен род иzпарения наистина може да са опасни. Обаче какво може да се направи newsm78 май ниЩо, освен дълго проветряване и да се надяваШ, че Ще отмине бърzо.

# 8
Niama  otarvane ot   mirizmata dori i aromatizatori  da  polzva6.  Ne e triabvalo  zimata da kupivate moket,a  proletta ili  liatoto.

Sega osven da ne polzvate stajata s moketa dokato se otmiri6e, drugo ne moga da posavetvam

# 9
S  tazi UV   lampa  osven da  napravi6  na petna  moketa ( tam kadeto ne e osveteno ot lampata 6te e po-tamen moketa sled vreme) ,a  i mebelite da  proosvetli6   tam kadeto  se e osvetilo pove4e, televizora da se povredi6,ako  UV lampata  go ogriava i  ne znam kakvo o6te.

Za mirizmata na moketa samo  provetrenie i 4akane.

# 10
  • Мнения: 352
Чак пък да не ползват стаята с мокета? ShockedБих го вдигнала и на терасата до пролетта.

# 11
Чак пък да не ползват стаята с мокета? ShockedБих го вдигнала и на терасата до пролетта.



Ако е залепен не може да се вдигне.Иначе  е добра идея.

 На терасата в дъжд ,сняг и вятър  представям си на какво ще стане този мокет до пролетта. Joy Joy Joy  Иначе ще се проветри със сигурност. Laughing

Мокет не се купува през зимата,това да е урок и за другите.

# 12
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 438
а авторката   bouquetда не и е станало лошо о Praynigт миризмата

# 13
  • Мнения: 56
здравейте,благодаря на всички за идеите.Миризмата изчезна бързо,и аз още съм жива Grinning

Общи условия

Активация на акаунт