Аеробика за 12 годишни деца

  • 568
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 184
Здравейте.
Имам следното запитване. Посещавам клас по аеробика, който е на доста интензивно ниво. Само час и нещо е на ден /3 дни в седмицата/, но по-голямата част от сесията се състои от степ упражнения и темпото е доста бързо. Вчера към групата се включиха и две момиченца на около 12 години и децата са доста ентусиазирани, но майката на едното е малко притеснена дали детето няма да се натовари доста. За мен серията работи добре, но и аз мога да преценя кога се натоварвам повече и забавям темпото. Не знам обаче до колко детето може да прецени физическото си състояние, за да намали.
Та това е въпросът ми. Според вас не би ли трябвало за децата да има друг вид упражнения с по-леко натоварване или и те могат да се справят с нашето темпо.
Ще съм ви много благодарна ако споделите мнение и опит ако имате.

# 1
  • Мнения: 1 731
Опит нямам ,но мнението ми е ,че ако децата не се чувстват добре,сами ще се откажат. Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 1 184
Мерси Тони за бързия отговор. Аз също така отговорих на майката, обаче се замислих после дали наистина няма да има някакви медицински проблеми поради това натоварване. Но права си, че детето ще се откаже ако не му харесва.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт