какви са шансовете да съм бременна

  • 1 052
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
от два месеца правим бебе.Този месец на 17.01.теста за овулация беше положителен.Правихме секс същата вечер и на сутринта.Какъв е шанса да съм забременяла,според мен вече минаха 6дни,а нямам никакви признаци?

# 1
  • Видин
  • Мнения: 4 921
около 25-30%

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
 ooooh!

# 3
  • Мнения: 2
благодаря,надявах се да е по-висок процента!

# 4
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Има шансове, но не може да се кае в проценти. Аманитка е казала проценти по книгите.
Още е много рано да се каже.

Успех!

# 5
  • София
  • Мнения: 4 884
от два месеца правим бебе.Този месец на 17.01.теста за овулация беше положителен.Правихме секс същата вечер и на сутринта.Какъв е шанса да съм забременяла,според мен вече минаха 6дни,а нямам никакви признаци?
Ако опитите ви продължат повечко време(което не ти пожелавам),всеки месец ли ще пускаш нова тема със същия въпрос?Ако и двамата сте здрави,шансовете при всеки цикъл е както е казала Аманита.
Успех Peace

# 6
  • Мнения: 3 641
25-30 % при здрави партньори и то точно по време на овулация. Търпение и упорутист трябва Peace 

# 7
  • Мнения: 1 558
Имаш шансове,продължавай с опитите Peace

# 8
  • Мнения: 521
чакай още малко и си направи тест.Имай търпение и не се побърквай от сега ако не стане веднага.Все пак пробвате от едва 2 месеца  Peace

# 9
шансове имаш винаги, стига да няма здравословни проблеми. изчакай датата, закъснение от 2 дни - направи тест и ще разбереш. все пак опитваш от 2 месеца, не се вманиячавай. Peace

Общи условия

Активация на акаунт