кое от двете за косата

  • 904
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
 според вас кое е по-добре да ползвам за да ми расте малко по бързо косата -стимуланта за коса или бадемовото масло на Икаров.Ползвала съм стимуланта и имаше ефект, но малък.

# 1
  • Мнения: 421
Предполагам, че стимуланта трябва да е по-добър, тъй като е смес от различни масла включително и бадемово.

# 2
  • Мнения: 7
Ползвала съм бадемовото масло на "Икаров" и съм сигурна, че действа. От много време не съм си взимала, но сега като ме подсетихте, ще си взема пак. Заслужава си.  newsm10

# 3
  • Мнения: 164
Лично аз съм изключително доволна от стимуланта за коса на Икаров. Предпочитам го пред бадемовото масло, след него косата ми се омазняваше по бързо.

# 4
  • Мнения: 10
Аз също използвам маслата на Икаров стимуланта хининовата ,розовата  вода  и бадемовото масло съм си ги смесила в едно шишенце и си ги слагам като маска . Косата после става мн мека . Моята не се омазнява , но то зависи от косата ти . Използвай ленено семе масло . Скоро  си го купих , но го открих много трудно във Варна . Чувала сам че възстановява доста добре косъма и подпомага за по бързото падане на боя . Използвам го от скоро и немога да кажа дали има ефект .

# 5
  • Мнения: 20
Ами използвай и двете! Със сигурност няма да ти навредят Peace

# 6
  • Мнения: 15
Ползвала съм стимуланта за коса на Икаров и съм доволна.Видимо състоянието на косата се подобрява  thumbsup

# 7
  • Мнения: 18
Освен всички неща, които са казали момичетата по-горе, е добре да вземаш и допълнително добавки за косата - фитовал, мерц, ревалид има и други - пият се един месец, после се почива. Добре действат и герикапс и дермабион. Само трябва да се знае, че фитовала трябва да се пие след хранене, защото много дразни стомаха - има много витамин В комплекс и някои хора не го понасят.

# 8
  • Мнения: 2 498
Лично при мен по-голям ефект има стимуланта за коса на Икаров Peace

# 9
  • Мнения: 0
мили дами здравейте и от мен  Laughing
за ползвам и двете масла но по малко по различен начин  Mr. Green
ето я и моята маска
1с.л. масло Икаров
1\2 с.л. бадемово масло
1 жълтък
1с.л. мед
1с.л. кисело мляко
5 капки витамин А

овивам в наелопова шапка или сакче,а отгоре една хавлиена кърпа
косата ми се чувства идеално на пипане е мека като коприна след маската успех на всички

# 10
  • Мнения: 0
забравих да ви споделя за растежа
от хининовата вода - никакъв ефект освен мазна коса
     бадемово масло   - когато се мажа само с него после почти ми е невъзможно да си измия косата
     ХУМА                     -пълен ужас косата ми става суха и задължително трябва да я изплакнеш с оцет и нали се сештате че мирише на него
     скилитки чесън    - има ефект расте по бързо и спира косопада но мирише на ужас Sick  Sick  Sick недайси боже да те навали дъжд може да умреш от срам  Embarassed щете подушат от километър hahaha

но какво ли неправим за нашите коси.аз така стигнах до маската която ви написах погоре по моя рецепта  chef

Общи условия

Активация на акаунт