кростренажор

  • 24 317
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте някой би ли ми казал нещо за кростренажорите. Добри ли са като уреди  с какви дани са хубавите тренажори и около колко пари са Stop

# 1
  • Мнения: 72
и Аз се интересувам ....тъкмо си мислех да си купувам Simple Smile

# 2
  • Мнения: 63
Здравейте!Аз имам кростренажор от година и половина.Много се интересувах дали да взема колело или него..Та стигнах до извода,че той повече натоварва и голяма част от групите,докато при колелото не е така.Тренирах 3-4 пъти седмично в продължениее на 3 месеца по 20-30мин.Мога да се похваля със страхотни резултати.ПЪк ако желаете и отслабване с подходящ режим и тренировка ..супер.Какво по-добро от диета,съчетана със спорт Simple Smile струваше около 300лв тогава,марката не я помня и няма как сега да я погледна,тъй като съм извън града.Но съм твърдо "ЗА"  Peace

# 3
  • Мнения: 4 678
Здравейте някой би ли ми казал нещо за кростренажорите. Добри ли са като уреди  с какви дани са хубавите тренажори и около колко пари са Stop
..супер е Hug..каква ти е целта Peace

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 01:09 от Поци

# 4
  • Мнения: 41
И аз имам вкъщи, не помня марката, но мисля, че е от по-добрите, защото като си го купувах струваше към 500 лв. По-принцип харесвам много този уред, тренирам от скоро, от около 3 месеца минимум по 30мин. през вечер, но за мое съжаление не виждам кой знае каква разлика. Незнам защо се получава така, то всичко е индивидуално. Въпреки това не се отказвам и продължвам. Но аз по-скоро търся сваляне на килограми. А и се чувствам добре след тренировка

# 5
  • Мнения: 4 678
За сваляне..на 1 степен..бързо Peace

# 6
  • Мнения: 41
То бързо ама дали мога бързо... пък и то много относително е това бързо. Уж бързам.....ама. Иначе мисля днес да си купя L-карнитин да пия, незнам дали ще ми помогне, ама мисля, че се изгаряли по-лесно мазнините с него.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 044
Имам крос тренажор на Кетлер е моя,към 700-800 лв. струваше,не помня точно.Вчера даже си купих и неопренов екип за сауна ефект,за 20 мин.ми изтече 1 кило пот LaughingЗа съжаление ме мързи Embarassedама сега съм се амбицирала и ще го карам всеки ден или през ден CrazyЗа мен е най-хубавия уред,няма да съжаляваш Peace

# 8
  • Мнения: 0
А с колко килограмов маховик бихте ми препоръчали

# 9
  • Мнения: 0
И каква роля играе маховика  предварително мерси

# 10
  • Благоевград
  • Мнения: 99
За сваляне..на 1 степен..бързо Peace

А колко минути препоръчваш за да има успех със свалянето на килограми?

# 11
  • Мнения: 6 958
Кетлер определено  Peace  От 500-800 варират цените  Peace

# 12
  • Мнения: 4 678
За сваляне..на 1 степен..бързо Peace

А колко минути препоръчваш за да има успех със свалянето на килограми?
...над 30 мин Peace

# 13
  • Мнения: 4 678
То бързо ама дали мога бързо... пък и то много относително е това бързо. Уж бързам.....ама. Иначе мисля днес да си купя L-карнитин да пия, незнам дали ще ми помогне, ама мисля, че се изгаряли по-лесно мазнините с него.
..много бързо Peace..карнитин ..да..но за ефект..сутрин на гладно Peace

# 14
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 439
На мен кростренажорът ми върши отлична работа.Хем съм си вкъщи,имам малко дете,хем се къпя в собствената си баня......някак си общите.....няма значение.Джиткам си по около един час 3-4 пъти седмично и се чувствам чудесно,пускам си някакво музичка по ТВ ....за да не ми е досадно.
За сваляне..на 1 степен..бързо Peace
И аз правя точно така,е,не точно на първа степен,малко по-нагоре.Но резултатите са добре,харесвам се.Преди имах велоергометър,но много ме болеше кръста,като го карах.Пък и забелязах,че прасците ми нещо.....набъбват.Разкарах го,по тези причини и си купих крос.Много по-добре е.Не знам дали съм права,ако не,моля по-запознати да ме поправят,но аз предпочетам да карам относително дълго време,на ниска предавка.Мисля,че това  " източва" мускулите,а в крайна сметка ,поне моята цел(като жена,имам предвид) е такава.Жените по принцип,не могат да качват кой знае каква мускулна маса,но ако не се тренира правилно,може да се получат мааалко по-груби форми.....въпреки,че нямат необходимия тестостерон.Малко се поувлякох в писане,ама искам проста да споделя,да обменим опит,така да се каже.

Общи условия

Активация на акаунт