Четвърти ден висока температура след ваксина

  • 1 078
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Не съм сигурна, че темата ми е за тук, моля за извинение, ако не е. Синът ми - на 14 месеца, вече четвърти ден има висока температура, след като на 15.01 му поставиха ваксина за паротит, рубеола, морбили. Възможно ли е да е реакция от ваксината? Случвало ли ви се е нещо подобно? Други симптоми няма. В петък не позволи на лекарката да му прегледа гърлото. Лекарката не е сигурно дали е реакция или вирус. Утре сме на преглед.

# 1
  • Мнения: 367
Кураж, най-важното е да чуеш компетентно лекарско мнение, може би детенцето е било с пробив в имунната система и тази имунизация не е била в най-подходящия момент, но често ние не можем да знаем това. В този ред на мисли тази температура да е по-продължителна реакция на ваксината. Или скоро след ваксината да е "хванало" някое вирусче, поради това, че защитните сили са се пренасочили към съдържанието на ваксината. Тогава температурата може да не е реакция на ваксината. Просто искам всичко бързо да се оправи при вас и да се успокоиш. Прости ми, че се увлякох в разсъждения, които не са професионални.

# 2
  • Мнения: 60
Много благодаря, Ами 81.

Общи условия

Активация на акаунт