Въпрос за количка Чиполино Омния?

  • 12 698
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 591
Здравейте, мами!
Искам съвет. Харесала съм си Чиполино Омния, но искам да кажете (тези, които са я използвали естествено) дали сте доволни от нея? Здрава ли е, достатъчно широка ли е за детенцето и това, което най- много ме притеснява е материята? Дали запарва? Моята принцеса е с ужасно чувствителна кожа и едно запарване да не ви казвам....както и да е Wink Въпроса ми е за количката и по специално материята и ширината.
Също така приемам и предложения за други подобни колички, от които сте доволни!
Благодаря предварително!  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 518
Ползваме я от пролетта и съм доволна. За мен важното беше количката да е широка и лека, защото ми се налага всеки ден да я мъкна по стълбите. Дъщеря ми сега е на година и половина и дори навлечена с дебели дрехи и космонафт има предостатъчно място да спи в нея, когато я кyпихме дори се въртеше в нея, докато спеше. Има полyлегнало положение, което си е направо легнало и е yдобна за спане. Материята е хyбава и здрава, не като повечето да се прокъса на втория месец, а не веднъж съм я търкала с четката, не съм обърнала внимание да запарва newsm78 Честно казано не е много маневрена из дyпките, но из нашите люлински yлици едва ли има количка, която да се справи ooooh! Но пък е лека и се бyта много лесно Wink

# 2
  • Мнения: 4
Здравейте Grinning.И аз съм се спряла на ЧИПОЛИНО ОМНИЯ 4,но се чудя  newsm78дали да си взема с борд и чувалче или без.Моя бандит е на 7 месеца и мисля,че ще му е удобно в нея.И ще помоля някой,който от дълго време я ползва да каже какви са и предимствата и недостатъците Naughty.Дали е здрава.Благодаря Hug

# 3
  • Мнения: 73
Днес купихме Омния 4 , с борд и чувалче. Лека, лесно се управлява.Ще видим по нататък как ше е !

# 4
  • Мнения: 46
aneta_77 за колко пари я купи и от къде?  Hug

# 5
  • Мнения: 73
Ами тук в Търговище има магазин където продават почти всичко на Чиполино. Купих ме я за 185 лв. и има 1година гаранция.Ти откъде си , ако искаш да ти обясня къде е точно магазина?

# 6
  • Мнения: X
И аз се записвам да следя темета уж трябваше да получим за коледа подарък ,но ни дадоха друго и сега се чудя именно за тази количка май  Laughing

# 7
  • Дълбоката провинция
  • Мнения: 201
Количката е страхотна!Лека компактна в сгънато състояние и лесно управляема!Имаме я от миналата година.Много съм доволна Peace

# 8
  • Мнения: X
Днес видях новите цветове на омния в каталога.Страхотни са.Има и една количка друга която също прилича на омнията но не видях как се казва  newsm78

# 9
  • Мнения: 60
Майчета,може ли и аз да попитам дали се сваля всичко по нея и става ли да се пере в пералнята?

# 10
  • Мнения: 1 080
Сорри, че се намесвам в темата, ама някой може ли да ми каже разликите на Омния 3 и 4 и ако може накой да ми изрови снимка на такава количка в сгънат вариант.
Мерси!!!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 60
едната е с три гуми(триколка),а другата с четири.Аз поне така си мисля...като ги гледам друга разлика нямат

# 12
  • Мнения: 70
Мили момичета, тази количка наистина е много лека, компактна, лесно се управлява и е ефективно приложима и за малки бебета и за по-големи дечица. Моят син е на 3 години и сутрин, когато го водя на детска градина се возим с количката. Аз стигам значително по-бързо до детската градина, а той си подремва. Количката я купихме, защото ходихме в чужбина миналата година, но се оказа толкова удобна, че продължавам да си я ползвам. Моят син е около 18 кг и тези килограми въобще не оказват влияние върху маневреността и лекотата, с която се бута количката.
Препоръчвам я горещо. /моята е с 4 колела/   

# 13
  • Мнения: 79
И ние имаме Омния. Много съм доволна. Супер лека и маневрена.Много компактна в сгънато положение. Има и легнало положение за бебето. Само не харесвам това, че багажника е малък. Преди това имах Маг Ингланд и направо се родих с тази Омния. Закупих я от онлайн магазина на Чиполино. Там е значително по-евтина

# 14
  • Мнения: 60
Майчета,може ли и аз да попитам дали се сваля всичко по нея и става ли да се пере в пералнята?

Общи условия

Активация на акаунт