Профилактични прегледи

  • 1 712
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 231
Според вас би ли било хубаво да има кой да ви се обажда и да ви казва кога да отидете на профилактичен преглед, а не да се налага да топуркате до кабинета на личния ви лекар, да се наредите на една хубава, голяма опашка и тогава да разберете, че или е минал или всъщност е след няколко месеца. Как мислите? Бихте ли платили макар и някаква символична сума за такава услуга? С една приятелка от Германия разговаряхме на тази тема и аз не мога да я убедя, че за мен ще е по-добре да ми се обаждат... Вие как мислите

# 1
  • София
  • Мнения: 577
Аз съм "За" напомнянето. Някои стоматологични практики предлагат тази услуга. Надявам се сега, когато на личните лекари ще се заплащат осъществените прегледи, а не броя пациенти, и те да започнат да го правят.

# 2
  • Мнения: 1 322
Нашата лична лекарка ни подсеща, когато не сме  ходили по-дълго при нея.

# 3
  • Мнения: 231
Е, на повечето места мисля, че не е редовна практика, плюс това сигурно би било и улеснение за личния лекар да има специално лице, което да върши тази работа, не мислите ли? Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 577
Е, на повечето места мисля, че не е редовна практика, плюс това сигурно би било и улеснение за личния лекар да има специално лице, което да върши тази работа, не мислите ли? Hug

Не, може да се заложи в някои програми, поне за стоматолози. Не съм разглеждала тези на личните лекари, но и там би трябвало да има такава опция.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 4 699
Стоматологът ми ми се обажда, когато е време за преглед. Но само той  Naughty

# 6
  • Мнения: 342
Аз съм за идеята,но като се има в предвид що народ са при един личен незнам дали успяват да ги следят. Но съм 'за' поне да ни звъннат и ни метнат направленията,защото трите прегледа на година са просто задължителни-гинеколог със задължителна цито-намазка,мамолог и зъболекар.

# 7
  • Мнения: 6 461
Личната още края на миналата година ме предупреди, че за 2009 г ми се полага профилактичен преглед.
След като веднъж ми е казала, не е нужно да ми напомня пак.

# 8
здравейте, работя във фирма, която предлага нещо ново и според мен много полезно- 4 или 7 дневна почивка в хотел Снежанка в Пампорово, като през това време идва лекарски екип, взимат ви проби и ви правят всякакви профилактични изследвания.  и се отърваваш от опашките, от нервите и същевременно си почиваш Simple Smile . цената за 4 дни нощувка, закуска + пълни изследвания е 259 лв, за  7 е 469 лв. Насочени са и към мъжете. Който се интересува може да ми пише, за да изпратя програмите, а скоро ще бъдат качени и на сайта ни. пишете ми на е-мейла. тел: 052 919 928

# 9
е-мейл ltrifonova@bgmedicaltourism. com

# 10
  • Мнения: 198
Да редно е да ни подсещат

Общи условия

Активация на акаунт