Пюрета Ганчев

  • 6 719
  • 69
  •   1
Отговори
  • Видин
  • Мнения: 159
Здравейте, аз захраних дъшеря си която е на 6 месеца с плодови пюрета на Хип. Реших един ден да и дам пюре от банан на Ганчев/единственото такова което бях купила/ и като изсипах в шишето да го измеря се оказа че е 150 гр. а не както е написано 190гр. Защо се получава такава огромна разлика? Между другото тя така и не го хареса.

# 1
  • Мнения: 146
Никога не съм ги мерила  Thinking но и аз бях взела банан и така си го изхвърлих...не го хареса

# 2
  • Мнения: 9 973
и аз не съм мерила

# 3
  • Мнения: 5 940
Сигурно нещо е останало по бурканчето.

# 4
  • Мнения: 2 587
Ти като го изсипа в шишето измери ли го че е 150 грама или е 150 милилитра,което не е едно и също  newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 3 752
Не съм вманиачена на тема грамажи.

# 6
  • Мнения: 425
Според мен не си го изсипала добре PeaceАз винаги обирам по стените с лъжица Laughing

# 7
  • Мнения: 1 558
Може да пишат грамажа заедно с бурканчето newsm78

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Количеството в грамове не е равно на същото в милилитри.

# 9
  • Мнения: 55
Количеството в грамове не е равно на същото в милилитри.
Peace

# 10
  • Мнения: 27 524
Количеството в грамове не е равно на същото в милилитри.

Разбира се  Wink

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Шишето мери милилитри, а не грамове, което са различни неща. Аз давам Ганчев и ги харесваме.

# 12
  • Мнения: 4 433
Да Савина е права.
И ние сме хапвали на Ганчев.

# 13
  • Мнения: 3 157
Аз на Ганчев боклуците не съм ги давала,но когато почнах да захранвам също мерих с електронна везна количеството пюре(хипчета давах за захранване) и същото ми направи впечатление,незнам каква е причината,на някои от пюретата си пише,че може да има едиколко си процента загуба при нагряване,но това са месни или месно-зеленчукови,плодовите не се загряват,та незнам?
Мерила съм и други храни-например йогурите на Хумана,които уж са по 100гр,но повече от 90,така и не успях да намеря.
Не че е толкова важно-с 10гр храна никой няма да се нахрани,но ми беше интересно каква ли е причината да се получава така.

# 14
  • Мнения: 1 763
На бурканчетата на ХИП пише, че се губи малко от теглото при затопляне на пюрето. Не съм мерила колко точно.

Общи условия

Активация на акаунт