Течен сапун за ръце - БГ марка

  • 5 956
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
Моля, препоръчайте ми бг марка течен сапун.Кои са най-хубавите, доволни ли сте от Медикс.Пускам темата, защото ми трябва течен сапун за кухнята, понеже този на калъпи се много се разкашква, но да си призная не ми се дават по 4-5 лева за вносен, трябва ми нещо по-евтино.Мерси

# 1
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Гите хубави са течните сапуни на Билка  Laughing

# 2
  • Мнения: 2 229
Тео - като го изхабиш, има и големи шишета към 1л, с които да допълваш старата опаковка, но точни цени не знам.

# 3
  • Мнения: 225
Медикс не бих ти препоръчала-последният път си купих и в чудо се видях докато открия защо ми е постоянно суха кожата на ръцете Twisted Evil.
Тео-то е добро ,а цената им е почти еднаква-1.50 лв. (по спомен) за половин литър(примерно или литър-не помня:thinking:).

# 4
  • Мнения: 3 675
А някой да каже каква е цената на сапуна на Билка.Мерси

# 5
  • Belgium
  • Мнения: 7 731


Цената е между 2 и 3 лева.

# 6
  • Мнения: 3 675
Мерси на Лу, същият сапун го гледах в сайта, пише че мирише на билки.

# 7
  • На ръба..
  • Мнения: 2 106
Тео - като го изхабиш, има и големи шишета към 1л, с които да допълваш старата опаковка, но точни цени не знам.

Откак открихме този, вкъщи друг не се ползва. Има различни аромати, голяма опаковка и разумна цена..

# 8
  • Мнения: 3 675
Аз съм имала на Орифлейм с алое и лотос /подарък ми беше/, хубав е, но не ми се купува пак, защото е скъпичък.Дори и намален в каталога 4 лева е много за сапун.Тео нали е на Фикосота, но в сайта им няма течни сапуни. newsm78

# 9
  • Мнения: 155
        Аз също използвам Тео, наистина е много хубав. Като свърши , купувам пълнители от по 1 л. за 1.50 лв. - 1.60 лв.   Сега съм се спряла на аромата илнг-иланг , страхотен е  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 3 675
Може ли дадете някакъв линк за течните сапуни на тео. HugИли кажете какви аромати има.

# 11
Може би Аро на Метро ще ти свърши работа огромна опаковка от 5 литра на сносна цена , най много да ти омръзне бързо  Laughing

# 12
  • Някъде тук
  • Мнения: 168
ТЕО newsm10   

# 13
# 14
  • Мнения: 155
  Ох, линк не мога да дам, но за ароматите да кажа :
 -има  розов на цвят, аромат иланг-иланг
 - син с аромат на бергамот
Ползвала съм и двата, ухаят страхотно.
Знам, че има и бял, но него не съм го ползвала.

Общи условия

Активация на акаунт