Брачната естетика

  • 4 779
  • 94
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491

 Не мога да не споделя разговора с колежката ми и колегата ми тази сутрин. Темата е : бракът. С опита си на семейни хора ми казват:

" Брачната естетика...О-о-о-о...Идилията продължава до втората година след като се роди детето. "

"Даже и не ви се спи в едно легло, единият хърка, другият пърди"

"Спасението е любовник за разнообразие, защото сексът омръзва"

Е, кажете ми след тези излияния как да се омъжа  Crazy

# 1
  • Мнения: 233
Тука можем малко да поспорим,тъй като при нас нещата стоят другояче.След появата на децата ние с мъжът ми се сближихме още повече.Мисля че отношенията в семейството зависят и от двамата ,нали знаеш каквто дадеш това получаваш.РАзбира се че има и малки изключения.

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392

 Не мога да не споделя разговора с колежката ми и колегата ми тази сутрин. Темата е : бракът. С опита си на семейни хора ми казват:

" Брачната естетика...О-о-о-о...Идилията продължава до втората година след като се роди детето. "

"Даже и не ви се спи в едно легло, единият хърка, другият пърди"

"Спасението е любовник за разнообразие, защото сексът омръзва"

Е, кажете ми след тези излияния как да се омъжа  Crazy

недей, кой те кара.

# 3
  • Мнения: 1 447
Определено не мога да се съглася с колегите ти.Във Всяко семейство е различно.И не ми казвай,че този разговор би те спрял да се омъжиш?

# 4
  • Мнения: 22 343
Хаха, това за мен са пълни глупости. )))
Не може да се обобщава по този начин по темата за брака и семейството.)
Ако при твоите колеги е така и не могат да си търпят жената, мъжа, не означава, че при всички е така. )))

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Определено не мога да се съглася с колегите ти.Във Всяко семейство е различно.И не ми казвай,че този разговор би те спрял да се омъжиш?

Е, не разбира се, затова съм пуснала темата с емотикон намигване, просто ме кара да се замисля.

# 6
  • София
  • Мнения: 395
Бракът е основа за семейството, което е градивна социална клетка на всяко общество.

Хаха, това за мен са пълни глупости. )))
Не може да се обобщава по този начин по темата за брака и семейството.)

 Peace

# 7
  • Мнения: 636
Ами не се омъжвай, не е задължетелно  Peace

# 8
  • гр.София
  • Мнения: 380
Твоите колеги вероятно са говорили за отношенията в собствените си семейства  Simple Smile Те не са щастливи в брака си, затова обобщават. Атмосферата в едно семейство зависи от двамата партньори, от чувствата им един към друг, от възпитанието им и от желанието им да поддържат хармонията помежду си. От личен опит мога да кажа, че при нас нито съвместното съжителство/седма година/, нито раждането на детето, е променило нещо, освен в положителна посока.

# 9
  • Мнения: 139
Я не им обръщай внимание!
Ти когато наистина поискаш да се омъжиш,
едва ли някакви приказки биха те спряли!
Всичко зависи от ценностната сисмета.
Любовник може да си намериш, дори
и нещата вкъщи да са ок.
А когато нещата не вървят, има начини
да си върнеш комфорта в семейството
и без помощта на любовници.

# 10
  • Мнения: 817
Моля, моля! Покани ги тук, в Бг-мамма!
Тука такива семйства няма.  Mr. Green Всички се обичаме безгранично лудо и все така изпепеляващо, както преди! Не забелязваме, че миУто  пърди и  хърка!

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 12:05 от Цветето

# 11
  • Мнения: 197
Бракът, както и животът, е такъв, какъвто си го направиш! Peace

# 12
  • Мнения: 1 447
Моля, моля! Покани ги тук, в Бг-мамма!
Тука такива семйства няма.  Mr. Green Всички се обичаме безгранично, лудо и все така изпепеляващо, както преди! Не забелязваме, че миУто  пърди и  хърка!
Колко си права само. Wink

# 13
  • на майната си
  • Мнения: 424
То и аз така си говоря с колегите, но никой май не го взема насериозно, дори и аз. Дано не съм им спряла мерака за бракуване.

# 14
  • Мнения: 3 371

 Не мога да не споделя разговора с колежката ми и колегата ми тази сутрин. Темата е : бракът. С опита си на семейни хора ми казват:

" Брачната естетика...О-о-о-о...Идилията продължава до втората година след като се роди детето. "

"Даже и не ви се спи в едно легло, единият хърка, другият пърди"

"Спасението е любовник за разнообразие, защото сексът омръзва"

Е, кажете ми след тези излияния как да се омъжа  Crazy



всичко е вярно  Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт