Памперси Хъджис

  • 10 586
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте,

Искам да ви попитам относно памерсите на Хъджис. Ние използваме Хъджис Премиум 3-ти размер. В търговската мрежа съществуват 2 вида от този модел: Английска ( май??? не знам дали е за техния пазар или се произвежда там за нашия и как са точно нещата, предимно нещата произведени за нашия пазар са много зле и с много ниско качество) версия и Турска варсия. Те могат да се различат по това че Английската версия са 78 бр. опаковката и бар кода започва с 50ХХХ или 520ХХХ не помня а турската са 80 бр. и започва с 869ХХХ ( или нещо с 8... ). Имате ли наблюдения дали има разлика между двете? Коя версия на хъджис е по добрата? Тъй като цената е еднаква и на двете вие коя копувате и защо ( освен причината в това че турската има 2 бр. повече ), Обобщено интересува ме всичко относно този модел на памперси.

П.С

Темата се отнася ЕДИНСТВЕНО И САМО за памперси Хъджис ПРЕМИУМ, не кой какви памперси използва, не за Хъджис Класик ( червено синя опаковка )  и тем подобни около тази тема така че ще ви помоля да не спамите темата с излишни коментари които не са преко свързани с нея  Simple Smile  Wink

Поздрави от мен и предварително благодаря,

Роберт

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Моя вече е голям и не купувам памперси,но след като се роди в началото ползвах само Хъджис.Страшно бях доволна,но докато не се появи турската версия.Започнаха да изпускат,сутрин малкия беше целия мокър.Купувах ги още известно време,защото реших че е време да сменя номера.По-късно забелязах разликата.Но явно турския вариант е по-евтин и зареждаха само него.Наложи се да сменя марката Tired

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
Турският Хъджис няма нищо общо с другия,наистина нищо и затова и не го купувам.

# 3
  • Мнения: 1 372
Всъщност до колкото знам аз, едната е труската версия, другите са полски или чешки,н о по щатския лизенз. Въпросните 78 бр. за които говориш ти. Аз купувам и съм по-доволна от тези които са 78бр в пакет.

# 4
  • Мнения: 422
определено версията 78 бр.по ка4ествени са Peace

# 5
  • Мнения: 4 290
Аз явно съм попаднала на турския Хъджис, защото никак не ми хареса, пропускаше доста.

# 6
  • Мнения: 636
И за двете си деца съм ползвала и ползвам тези по 78 броя - примиъм. За мен са най-добрите памперси. Другите ссме ги ползвали, но се отказах, не помня по каква причина, предполагам, че са били по-некачествени. Памперсите се казват хаггис, от английското хаг, което значи прегръдка.

# 7
  • Мнения: 2 172
Аз едва сега разбирам,че има два вида Хъгис премиум.Преди ползвах само тях,защото не пропускаха акита по гърба,заради ластика,но след две пропускащи партиди се отказах от тях.Явно са пробутали турските  Thinking

# 8
  • Мнения: 17
Благодаря ясно положението Simple Smile

# 9
  • Мнения: 120
А откъде купувате т.нар. английски вариант. Преди време една майка ми даде да ги пробвам и много ми харесаха. Но тук в кварталното магазинче за памперси предлагат само турския вариант - купих, но качеството им не е толкова добро и отдавна издирвам оригиналните.  Питам за София:)

# 10
И ние тях използваме.Купувам ги от Метро-Пловдив.Те са 78бр.В сравнение с Памперс и Либеро,за които имам наблюдение,са много по-добри.Само малко ни изпускат на крачетата,но са ни слабички,много добре попиват.

# 11
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
виж тук: http://papa-bebe.com/test/test_huggies.html

ние ползваме английския вариант на 4та, но и те пропускат  Sick

# 12
  • Мнения: 14
Това са ни любимите памперси. В началото бях купила и от турските. Меко казано бях разочарована. Нещо от сорта на Памперс или Канбебе. Това представляват. Затова винаги гледам баркода. А и на турските пише 80 adet, т.е 80 бр отпред. А за английските мога да кажа само хубави работи.

# 13
  • София
  • Мнения: 58
Бях забелязала разлика в дизайна, но не съм обръщала внимание на държавата производител  Crazy Сега проверих - използваме 4ка от английските, пакет от 44броя. Купуваме ги от Пикадили. Преди купувахме от Метро Мега пак, те бяха с различни картинки, явно са били турски. Разлика в качеството не съм забелязала, явно не съм била достатъчно наблюдателна.  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 39
Изгледах нашия батко с Huggies Premium които бар кода им почва с 5-ца. Сега и бебе Вики си ползва тези които почват с 5-ца. Копуваме ги винаги от Метро. Много сме доволни от тях и от кърпичките им Huggies Shea Butter  Peace

Общи условия

Активация на акаунт