Откъде да взема детски очила за ски или просто слънчеви?

  • 2 375
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 686
Синът ми другата седмица отива на ски-училище и ще трябва спешно да му намеря ски-очила или просто слънчеви, които да закрепим някак по-здраво. Не мога да дам много пари в този момент, така че бихте ли ме посъветвали какво да взема? Благодаря предварително!

# 1
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
За ски очила освен в магазините за ски екиперовка, би трябвало да продават и детски. Ако ли не - Чико (Кико) имат слънчеви очила със 100 % УВ защита.
Дано да намерите нещо за адаша.

# 2
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 562
Ние взехме детски слънчеви очила на Polaroid от един магазин на Патриарха, близо до Попа - до спирката на тролеите е.

# 3
  • Мнения: 752
Ние взехме детски слънчеви очила на Polaroid от един магазин на Патриарха, близо до Попа - до спирката на тролеите е.
И аз им взех от там и съм доволна.
Иначе за ски - можеш да си купиш пред стадион Васил Левски - там продават ски екепировки втора употреба, но има и нови неща. Мисля обаче, че са там само събота и неделя.

# 4
  • Мнения: 686
Благодаря ви много, момичета!   bouquet

mango, за първи път срещам адашче във форума. По-често кръщават така момичета.  Rolling Eyes Радвам се да се запознаем  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 1 387
Можеш да погледнеш и в Спорт депо, там купихме на Ния лятото слънчеви, но е възможно да предлагат и за ски Peace

# 6
  • софия
  • Мнения: 1 745
от sls,сега има и някакво намаление  Peace

# 7
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Благодаря ви много, момичета!   bouquet

mango, за първи път срещам адашче във форума. По-често кръщават така момичета.  Rolling Eyes Радвам се да се запознаем  Hug

Още малко офф - момиче е нашата Андрея, ама да ти кажа като е момиче казват че е мъжко име и ме упрекват, предполагам че е същото и за момче, сигурно казват, че е женско име. Ама не ми пука.

# 8
  • Мнения: 5 255
от sls,сега има и някакво намаление  Peace
Миналата година купихме от SLS.
Имай предвид, че ако ще взимате и каска - трябва да напаснат добре, т.е. каска и очила да се купят заедно  Peace

# 9
  • Мнения: 553
В Аутлет в Младост имаше миналата седмица ски очила. Аз съм купувала детски слънчеви очила от оптика в Дианабад. Предполагам въ повечето по-големи оптики има  Peace

# 10
  • Мнения: 686
А дали е подходящо да купим слънчеви очила, а не скиорски, и да го пратя с тях? Дали няма да падат?  newsm78 Че така ще спестим купуването на два чифта тази година  Sunglasses

Благодаря ви много, момичета!   bouquet

mango, за първи път срещам адашче във форума. По-често кръщават така момичета.  Rolling Eyes Радвам се да се запознаем  Hug

Още малко офф - момиче е нашата Андрея, ама да ти кажа като е момиче казват че е мъжко име и ме упрекват, предполагам че е същото и за момче, сигурно казват, че е женско име. Ама не ми пука.

Да, и аз съжалявам за оффа. Точно така е - на вас ви разправят, че е мъжко, на нас - че е женско.  Laughing Даже веднъж един татко ме пита "Как се казва детето" и аз казвам "Андрея." А той: "А детето?" Явно помисли, че съм го разбрала грешно  и съм му казала своето име  Rolling Eyes Laughing А то вече си е универсално и красиво име и да са живи и здрави всички Андрея!!!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт