Идеи за прекарване на уикенда с бебе

  • 2 215
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 686
Много не съм сигурна дали темата е точно за тук, но рових, рових из другите форуми и ми се стори, че не е и за там  newsm78 Така че модераторите да ме извинят, ако им създавам главоболия с това... Embarassed
Предлагам да обменим идеи за прекарване на уикендите с бебоци. Който не е заминал вече на почивка, село или друго място, разбира се...
Ние вероятно ще отскочим до Говедарци за един следобед - там има хубави сенчици и не е ужасно далече от София, та да се побъркаме в безклиматичната ни кола.
Къде може още да се отиде с дечица за ден-два?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 865
с дечица за ден-два ние обичаме да ходим в копривщица, априлци (и троянския балкан като цяло), боровец, за един ден само сме се качвали и на полянка около петрохан...

# 2
  • София
  • Мнения: 469
На Рударци е супер. Може и на басейна с мин вода!

# 3
  • Мнения: 5 577
Нашия тати си носи допълнителна работа в къщи през почивните дни, и нямаме възможност да одем някъде, макар 4е около Русе има места.  Cry

Ама като донесе резултата не плача  Money

# 4
  • София
  • Мнения: 6 146
Етрополе не е далеч от София и е много хубаво на Етроплоския манастир. Там може и да се спи, но май трябва да се направи резервация предварително.

# 5
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
.............. Може и на басейна с мин вода!

  Не всички минерални води обаче стават за бебоци  Sad На нас специално ни е близо Хисар, но там водата не е подходяща.

# 6
  • Мнения: 1 800
При бабааааааааа smile3521

# 7
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Simple Smile)) ами...мисля, че форумът "С деца на път, море, почивка, екскурзия" е този, който ти трябва:)))))
местя темата там...
Иначе...около София е готино Железница и съседното село, дето немога да се сетя сега как се казва Embarassed newsm78 Embarassed има страхотни поляни....

# 8
  • Мнения: 522
 newsm78   За ден - на Витоша, под някоя дебела сянка на хладно. Hands Thumbsup

# 9
  • Мнения: 2 040
.....има страхотни поляни....

Внимавайте с КЪРЛЕЖИТЕ само, че онзи ден като се прибрахме от парка и видях на крака ми едно малко кърлежче ... ДАже незнам дали успях да се справя с него или е още вътре ... ама като гледам нищо ми няма ...  Laughing

# 10
  • Мнения: 245
След Банкя, по пътя за село Клисура е Клисурски манастир - там има навес с маси и пейки за похапване, китна градинка, вода. Наоколо има поляни и хората си правят пикник и барбекю. Не съм сигурна дали може да се спи в манастира, но ако искаш да питаш, пиши ми на лични да ти дам телефона.

Общи условия

Активация на акаунт