Проблем с пишкането на 3 годишната ми дъщеричка

  • 861
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте! От един месец имам следният проблем: дъщеря ми постоянно казва пикаеми се и запичва да крещи. Това положение започна след като си я прибрахме от баба й, където я бяхме дали за една седмица. Правихме изследвания на стерилна урина, всичко беше добре, правихме и изследване на вагинален секрет където бяха открити някакви бактерии coli e. ,но казаха че замърсяването е външно. Мазахме с мехлем универтан и пихме сироп суметролим, но дори и след лечението проблема остава лекарката ни казва че това била детска невроза и ни изписа сироп Алора, в момента го пием но не виждам резултат и вече се чудя какво да правя. Моля, ако някои е имал подобен проблем да сподели! Благодаря Ви!

# 1
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 056
От болка ли крещи?

# 2
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Пила ли е антибиотик преди да започне това? При малката ми дъщеря веднъж или два пъти се случи подобно нещо, но винаги след антибиотик.
А може и да е настинало детето. Идете и на друг лекар за второ мнение.

# 3
Ами не я боли нищо, просто така си вика. Когато я попитам защо крещи тя казва че защото си мисли че ще се напикае.

# 4
Чувството, че ще се напишкаш, съвсем не е безобидно (както и болката). Непременно отидете на детски уролог! Дъщеря ми я гледаха и на ултразвук. Това усещане не е невроза, щом така го описва - непременно специалист!

# 5
  • Мнения: 3
ние  сме  на   6г  имаме   същия   проблем   и   пием   чай   -билката   на   др ламбрев

Общи условия

Активация на акаунт