Перяща прахосмукачка

  • 34 053
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте на всички!
Ако е имало подобна тема, ме извинете - търсих, но нищо не намерих. Тъй като съм се замислила да купувам перяща прахосмукачка, а търговците по магазините, които успях да наобиколя, изобщо не бяха подготвени с отговори  Sick, исках да Ви питам дали някой си е купувал перяща прахосмукачка, каква и доволен ли е от нея.
Много Ви благодаря

# 1
  • Мнения: 183
Rainbow имат приставка за пране, но нали знаеш, че не се продава по магазините - обикалят по къщите и правят демонстрации. Пуснеш ли ги вкъщи жална ти майка. Иначе добре чисти, вероятно добре и пере -на моята перяща приставка вече 10 година й се каня да я ползвам ама пусто има много джаджи, ... мързел и така.
Съветвам те да гледаш дали накрайника на маркуча за вода може да се "бучне" в батерията на чешмата, защото при такава  например  http://www.bania.bg/picopisanie.php?pic=products/1210249405.JPG&pic_id=110    няма да стане.

# 2
  • Мнения: 104
Преди няколко месеца си купих Zelmer и съм супер доволна, може да се ползва с воден филтър, и пере идеално - холовата ми гарнитура е светло жълта и можеш да си представиш децата на какво я правят... а и не оставя много мокро след прането. Като пера холовата вечерта, сутринта е напълно изсъхнала дори и през зимата!
Успех в търсенето от мен  Hug

Цитат
Съветвам те да гледаш дали накрайника на маркуча за вода може да се "бучне" в батерията на чешмата, защото при такава  например  http://www.bania.bg/picopisanie.php?pic=products/1210249405.JPG&pic_id=110    няма да стане.
А за какво трябва да се бучва накрайника за маркуча за вода в чешмата ??? newsm78

# 3
  • Мнения: 183
ми при моята прахосмукачка така идва чистата вода.......май Shocked
Да, да така е! От маркуча идва чистата вода, а с накрайника смуча. Peace

# 4
  • Мнения: 1 732
имам перящ прахосмукачка на делонги,доволна съм от нея но е много разправия да чистиш с нея да преминаваш от сухо към мокро почистване,и е много тежка всички ъгли ожулих с нея. newsm79

# 5
  • Мнения: 15
Благодаря Ви момичета!  Hug
Аз гледах на Делонги, но преди да я купя, защото не струва 10 лева, исках са се уверя дали и как върши работа - имаше за около 420 лева в техномаркет, но понеже продавачите там сам много зле, не можах да се реша да я взема веднага.
А делонги с какви препарати мие - интересува ме за подови настилки - плочки и паркет? и лесно ли се намира резервен воден филтър?
radena80 колко струва твоята?   bouquet

# 6
  • Мнения: 18 542
Моята е перяща на Делонги - не от най-високия клас де. Прала съм с нея килима веднъж...голяма хамалогия е. Предпочитам да си закарам килима на автомивка и да не се занимавам с глупости. Иначе съм изсмуквала наводнение в кухнята - става супер.
Препарат имаше едно шише което вървеше с прахосмукачката, но не помня какво беше точно.

# 7
  • Мнения: 104
Моята беше около 350лв.  ще те излъжа колко точно, мисля че няма значение марката на прахосмукачката за препарата - към моята си имаше прахчета и още не ми се е налагало да купувам препарат...не ми е трудно да минавам от сухо в мокро почистване и обратно - само сменям маркуча и готово. С воден филтър ще рече, че можеш да я ползваш и без торба, вместо това пълниш малко вода в резервоара и там се събира боклука, после само го измиваш.
При мен чиста вода си взема от резервоар за чиста вода, а мръсната си я смуче в резервоар за мръсна вода...
Плочки и паркет не съм пробвала да мия, ама има някакъв накрайник за подове...

# 8
  • Мнения: 2 821
Rainbow имат приставка за пране, но нали знаеш, че не се продава по магазините - обикалят по къщите и правят демонстрации. Пуснеш ли ги вкъщи жална ти майка.
Що бе Laughing....Нищо кой знае какво не се случва, освен да ти покажат колко е прашно, въпреки че се чисти редовно. Неприлично скъпа е и не мога да повярвам, че за толкова години не е измислена и друга, по евтина и на същия принцип....

# 9
  • Мнения: 15
мисля че няма значение марката на прахосмукачката за препарата - към моята си имаше прахчета и още не ми се е налагало да купувам препарат...
На Делонги нямаше никакви прахчета или препарати, и както казах  не успяха да ме информират за абсолютно нищо - мен най-вече ме интересуваше дали и как се мият подове, а не килими.
Предпочитам да си закарам килима на автомивка и да не се занимавам с глупости.
Joy Joy Joy

# 10
  • Мнения: 104
Перящата Philips има май по-добра приставка за подове, защото на накрайника има и гъба, а на моята има само четка и гумичка, но нея можеш да ползваш само с торба и струва над 500лв. Иначе принципа на всички е един и същ - пръска вода с препарат , четката на накрайника търка, а гумичката събира водата при движението напред-назад, и едновременно с това прахосмукачката си смуче мръсната вода. За тапицерии си има отделна по-малка приставка.

Не знам защо всички се оплакват че не им се занимава да перат килими и т.н. и че е голяма мъка...аз мисля че е много лесно - все едно го чистиш с обикновена прахосмукачка  newsm78

# 11
  • Мнения: 305
Преди няколко месеца си купих Zelmer и съм супер доволна, може да се ползва с воден филтър, и пере идеално - холовата ми гарнитура е светло жълта и можеш да си представиш децата на какво я правят... а и не оставя много мокро след прането. Като пера холовата вечерта, сутринта е напълно изсъхнала дори и през зимата!
Успех в търсенето от мен  Hug

Цитат
Съветвам те да гледаш дали накрайника на маркуча за вода може да се "бучне" в батерията на чешмата, защото при такава  например  http://www.bania.bg/picopisanie.php?pic=products/1210249405.JPG&pic_id=110    няма да стане.
А за какво трябва да се бучва накрайника за маркуча за вода в чешмата ??? newsm78

Абсолютно подкрепям!

След като си я купих и пробвах (върку едно диванче, изгубило истинския си цвят преди мноого време  Mr. Green) - останах удивена, а и Зелмер са на много конкурентни цени, освен всичко друго  Peace

# 12
  • у дома...
  • Мнения: 3 078
Преди няколко месеца си купих Zelmer и съм супер доволна, може да се ползва с воден филтър, и пере идеално - холовата ми
Абсолютно подкрепям!

След като си я купих и пробвах (върку едно диванче, изгубило истинския си цвят преди мноого време  Mr. Green) - останах удивена, а и Зелмер са на много конкурентни цени, освен всичко друго  Peace

И аз съм за Зелмер с две ръце. Лятото си я купихме. Октомври месец за един ден мокета в хола беше абсолютно сух. И най-после му видях истинския цвят  Mr. Green /свекитата са го слагали година две преди да се оженим и от тогава пране на мокета йок/.

Имай на предвид, че Зелмер принципно са производители и на професионална почистваща техника, както и на оборудване за хотели и заведения.

# 13
  • Мнения: 15
момичета, много Ви благодаря за полезната информация!

Просто_майка, а мила ли си подови настилки - паркет и плочки и върши ли работа?
От къде сте ги купили - аз в техномаркет май не видях такава марка!!! Cry

# 14
  • у дома...
  • Мнения: 3 078
Мила съм балатума с нея - има си приставка която изсмуква водата. Предполагам, че няма да има проблем и за другите настилки.
Наата я взехме от ДЕНСИ - те са и официален вносител на Зелмер и има няколко вида перящи. Мисля, че в Хит Маркет-ите в Люлин и младост има Денси магазини, а и в Студентски град имат. Преди време в Метро имаше един модел Зелмер, но разликата беше около 60 лв. в порза на Денси.
това е сайта им -http://www.densi.bg/.

В интерес на истината първи път като изчистих с нея /говоря за сухото чистене/, като видях в контейнера какви "чудесии" има се хванах за главата  Embarassed - дърпа много здраво.

Общи условия

Активация на акаунт