Нуждая се от помощ

  • 1 362
  • 4
  •   1
Отговори
Добър вечер,
Имам голям проблем,отнася се за децата ми.Омъжена съм втори път и имам детенце на 10месеца.Съпруга ми иска децата да са при нас и да се грижим за тях.От първия си брак имам две деца.Момиченце се казва Ани и е на 8години,а момченцето се казва Костадин и е на 6години.Живеех с бившия си съпруг в дома на неговите родители.Те са много възрастни.Бившата ми свекърва е на 74години,а свекъра е на 69години.При бракоразводното дело съда присъди и двете деца на него.Аз бях започнала работа в един супермаркет,където втората смяна продължаваще до 21ч.Излязоха с това че съм сама и с това работно време не мога да се грижа за децата си.Присъдиха ми режим кога да ги виждам-първата събота от 9ч. до 18ч. и третата събота от 9ч. до 18ч.в неделя.Косито има проблеми с говора.Преди развода го водихме в София да му изследват слуха.Изследването излези,че всичко е нормално.Доцентката ни каза,че това е наследствено.Баща му е проговорил в 1клас.Те го водиха на телк и го изкараха,че е с аутизъм и му дадоха 80% намалена трудоспособност.Откакто е минало бракоразводното дело водим дела постоянно за децата.Започнаха да ни се обаждат предната вечер,преди деня когато трябва да ги вземат и казват,че са болни и няма да ги вземаме.Аз в момента съм по майчинство.Прехвърлих се от една фирма в друга и имам малко забавяне на майчинството.Същевременно забавят и месечните издръжки,но това не е умишлено.Незнам след като не изпълняват редовно съдебното решение,имам ли право да спорят за издръжката?Вече стигнахме и до София.Там ми е надеждата.Надявам се там да са хора и да не се поддават на подкупи.Анито тъй като е по-голяма и вече разбира,иска да бъде при нас.Всеки път ни пита какво каза лелята,кога ще идваме при вас за постоянно?Винаги,при всяко вземане ни се оплаква,че я тормозят и не я искат,като иска при нас да идва и да не се връща никога повече.Кажете ми как да постъпя?Към кого да се обърна за съвет?Sad

# 1
  • Мнения: 493
извиняваи, но мисля че тук не е мястото на което ште получиш отговор.Много съжалявам за това което преживяваш

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 20:17 от frej

# 2
Имаш ли представа,къде ттрябжа да пиша?

# 3
  • София
  • Мнения: 12 554
Имаш ли представа,къде ттрябжа да пиша?

Eто тук

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=342862.0

# 4
От сърце Ви благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт