Фонетика за 64 bit windows ( XP ) ?!

  • 1 480
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
Хайде дами, моля за помощ! Някой има ли идея откъде може да се дръпне фонетика за 64 bit windows ( XP )?

# 1
# 2
# 3
  • Мнения: 545
ТОВА НЕ НЕ НЕ И ПАК НЕ! Как'сийка изтривам ти постинга, оставям само коментара ми. Това НЕ  е фонетичната, а една 'нова фонетична' дето на нищо не прилича. Има съзнателно разменени букви. Да ме прощават, но това е хептен идиотия.

Виж това ще ти свърши ли работа?

НЕ!http://www.metodii.com/bg_phon.html

# 4
  • Мнения: 545
Това за сега не ми е дало проблеми:

http://www.iltchev.com/?p=50

еди
ПС линка в хардваребг също изглежда читав.

# 5
  • на майната си
  • Мнения: 425
На инжИнера фонетиката си върви на XP-тата без проблеми.

# 6
  • Мнения: 25 586
ТОВА НЕ НЕ НЕ И ПАК НЕ! Как'сийка изтривам ти постинга, оставям само коментара ми. Това НЕ  е фонетичната, а една 'нова фонетична' дето на нищо не прилича. Има съзнателно разменени букви. Да ме прощават, но това е хептен идиотия.


Щом пък толкова те дразни...  newsm78
Само да вметна, че там може да се изтегли и старата подредба на фонетиката - въпрос на личен избор е кой какво да ползва, мисля аз...

ПП В момента ползвам на ХР новата подредба на БДС за Vista - може ли или е забранено в този форум?

# 7
  • Мнения: 545
ТОВА НЕ НЕ НЕ И ПАК НЕ! Как'сийка изтривам ти постинга, оставям само коментара ми. Това НЕ  е фонетичната, а една 'нова фонетична' дето на нищо не прилича. Има съзнателно разменени букви. Да ме прощават, но това е хептен идиотия.


Щом пък толкова те дразни...  newsm78
Само да вметна, че там може да се изтегли и старата подредба на фонетиката - въпрос на личен избор е кой какво да ползва, мисля аз...

ПП В момента ползвам на ХР новата подредба на БДС за Vista - може ли или е забранено в този форум?

Как`Сийка,

Това НЕ Е фонетичната подредба, която всички ползваме като наследство от Правец 82 и подобни. Това е ни риба ни рак - нито е БДС, нито е де-факто стандарта 'фонетична', а една, да ме прощавате, рекламна изгъзица.

Ползвай каквото щеш, само не лъжи хората че това е фонетична - не е. Разменени са клавиши, а цялата думба-лумба е една доста плоска самореклама. И недей да се правиш на интересна, и двамата знаем за какво иде реч.

parsy, на инженера си права - но за нея колеги, които нямат причина да ме лъжат, се изказаха че били брали ядове на определени инсталации. аз не съм имал проблеми.

еди.

Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 10:25 от T3-M4

# 8
  • на майната си
  • Мнения: 425
Възможно е, аз от както се помня съм с нея, слагам на всички машини и не съм имала проблем.

# 9
  • Мнения: 545
parsy, ми то е общо взето един правилния начин за клавиатурните подредби, а 'фонетичната' е изяснен отдавна де-факто стандарт. така и не разбрах каква точно била причината, но много псуваха. т.е. може да не е самата кирилизация а нещо друго, на което е пречела.

еди

Общи условия

Активация на акаунт