Бихте ли споделили?

  • 609
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 363
Здравейте ,предстои ми да прзнуваме 1ви рожден ден!Бихте ли ме посъветвали откъде да купя хубава детска торта и ориентировъчно да споделите за цените!Интересува ме и по- специално 100 гр сладки,!благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 27 524
Аз поръчвах от Двете Фукли по интернет. Много съм доволна - и от външния вид на тортата, и от вкуса и от обслужването. Всичко на ниво!

# 2
  • Мнения: 2 374
Поръчах от Гаврош,останахме доста доволни,една приятелка поръчваше от 100гр.сладки,определено повече ми хареса и като дизайн и като вкус и не само на мен.

# 3
  • Мнения: 1 197
Мисля че ако споделиш,от кои град си ще получиш повече отговори.

# 4
  • Мнения: 27 524
Живущите в София обикновено не споменават  Laughing

# 5
  • Мнения: 6 274
Много доволна съм от "Двете фукли", както и от "Лагуна"....
За Фуклите е плюс, че всичко става онлайн и не се мотаеш като муха без глава из София...
  Peace

# 6
  • Мнения: X
Поръчахме от 100гр. сладки- мин. година. Направиха ни едно хубаво кученце, вкусно и останахме доволни. Тази година поръчахме чрез парти клуба от Гаврош, чувала съм много добри отзиви, дори съм хапвала няколко пъти от празничните им торти. За вкуса съм убедена, че ще е добър, но за визията всичко зависи "кой" я прави.
Успех!

# 7
  • София
  • Мнения: 1 168
За първия рожден ден взехме от "100 гр.сладки",страшно сме доволни.И на вкус,и на външен вид беше перфектна,всички гости се впечатлиха.Излезе ни към 70 лв. с картинка на Мики Маус.Ето я и тортата : http://images26.snimka.bg/005994537.jpg

Общи условия

Активация на акаунт