Детски гастроентеролог - София

  • 2 325
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 656
Здравейте! Пуснах търсачката, но не успях да намеря нищо по въпроса, затова пускам и отделна тема.. Моля, ако съм пропуснала нечие мнение в търсачката, да ме извините   bouquet

Та - то заглавието си казва - трябва ми гастроентеролог за моето бебче, много често почна да ми повръща на фонтан. Следобед сме при педиатърката, но си мисля, че ще ми каже да не се притеснявам.. Е, аз няма да се притеснявам ако отидем на специалист. Благодаря за препоръките!

А - няма значение дали е през касата или не.. Ако може и с координати ще е супер  Peace (може и на ЛС).

# 1
  • Мнения: 220
Здравейте, и аз търся добър гастроентеролог. Може ли някой да ми препоръча такъв и да ми даде координати? Благодаря предварително  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 80
В поликлиниката към педиатрията и в "Детско здраве" има детски гастроентеролози. Ние сме водили детето при доц.Юлия Ковачева в поликлиниката на педиатрията. Не е особено любезна, малко е особена, но си разбира от работата според мен.

# 3
  • София
  • Мнения: 626
Аз съм водила сина си при д-р Лазарова и съм доволна. Преди е работила в Института по педиатрия сега е в Токуда

Общи условия

Активация на акаунт