Проблем с боя за коса, но по кожата..:)

  • 4 779
  • 12
  •   1
Отговори
Здравейте, енда приятелка се боядиса преди малко, но уви е наклепала и малка част от лицето си. Сега тази малка част, не може да се изчисти:)
Боята е на амонячна основа, а марката е Арома(черна).
Въпроса ми е, знаете ли някакъв метод за премахването на тази боя?

# 1
Никой ли не знае?:С

# 2
  • Мнения: 1 224
Нека пробва с памук напоен с амоняк или с пепел от цигара.
С пепелта се търка наклепаното много внимателската, защото може да се "протрие".

# 3
  • Мнения: 4 496
С памуче, напоено с оцет.
Също и с къдрин. Не е най-добрия вариант, но чисти.

# 4
# 5
  • Мнения: 10
Аз пък бих я посъветвала за в бъдеще, преди да нанесе боята да намаже ушите и горната част на челото си с крем, но да не го втрива. Така няма да се боядисат нежеланите места. После ще го отсрани с памуче. Аз правя така, тъй като се боядисвам червена и преди да ми бяха казали редовно си ходех с червени уши!  hahaha

# 6
  • Мнения: 17 402
ПАк се боядисва кожата- за черна боя говорим, все пак. КАзали са- цигара, оцет, има и препарати вече- кърпички и подобни.

# 7
  • Мнения: 4 496
Дренка, специални кърпички ли има за целта? Ако да, то как се казват?

# 8
  • Мнения: 2 013
Пепел от цигара!  Peace
Но съм чувала че за да се избегнат подобни инциденти е хубаво преди да започне боядисването челото и областта около ушите да се намажат с мазен крем  Peace

# 9
  • Мнения: 17 402
мис арк, сякаш и кърпички гледах- в някакъв сайт. Нищо повече не си спомням, хем тези дни беше.

# 10
  • Мнения: 4 496
 Joy Ако се сетиш, пиши.  Hug

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аз знам за препарат.Фризьорите го използват.Предполагам може да се набави от някой фризьор или склад за професионални продукти. Peace

# 12
  • Мнения: 3 634
При мен с амоняка не е много успешно, но на следващия ден пилинг-маската отстранява всичко.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт