Още една мама от от Швейцария

  • 1 595
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 102
3дравейте,а3 сьм още една българка живееща в чужбина и търсеща контакт със
сънародници.Живея в Цюрих и съм мама на една малка принцеса Надин.Би ми било приятно да се сапо3ная с останалите мами тук,както и да бъда част от 3адружното семейство на мамите живеещи и3вън БГ. 

# 1
  • Мнения: 780
Добре дошла, Boreli!   Hug bouquet
Момичетата тук са страхотни и ще ти хареса! Heart Eyes
Има и други мами в Швейцария, сигурна съм, че ще се включат!
Приготви се за късни вечери, кога ей тъй като мен ще тичаш на компютъра щом детенце заспи.  smile3524

# 2
  • Мнения: 5 183
Привет на новоприсъединилата се Швейцарска мама и малката бебка Надин!!!
Тук ще ти хареса, но има опасност да не ти остава време за нищо друго  Embarassed
И аз като Мили46 бягам на компютъра при първа възможност...

# 3
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 350
Добре дошла !!! welcome welcome welcome welcome

Можеш да видиш в темата "кои сме ние" кои са мамчетата пребиваващи в Швейцария

# 4
  • Мнения: 4 244
Добре дошла при нас
Разгледай темата Кои сме ние - ще видиш че има и още мами от Швейцария и даже от твоя район ако се не лъжа
Много приятни мигове с нас ти пожелавам  Hug

# 5
  • Spain
  • Мнения: 3 750
добре дошла в нашето международно царство  Wink
 ще видиш колко бързо ще свикне6 с нас и все към компа ще ти4а6  Laughing Laughing
  bouquet

# 6
  • Мнения: 102
Благодаря Simple Smile,сигурна съм ,че ще е така,снощи откарах до полунощ тук,при това току що регистрирала се.Докато попрочета темите,а и да се ориентирам и3 форума и хоп жремето отлетяло.

# 7
  • Мнения: 5 183
снощи откарах до полунощ тук,при това току що регистрирала се.Докато попрочета темите,а и да се ориентирам и3 форума и хоп жремето отлетяло.
Нали ....? Joy
Много познато ми зву4и. А на сутринта ти се спиииииииииииииииииииии, ама нема:) Поне в моя слу4аи де - моя бандяга става и си иска мамата, закуската, абе въобще ... на кой му пука 4е съм била по нощите в нета?! Sunglasses Rolling Eyes Mr. Green

# 8
  • Мнения: 102
Въпросът е на таткото да не му писнат дългите ми престои тук,че и той си иска вниманието Wink

# 9
  • Мнения: 4 244
Въпросът е на таткото да не му писнат дългите ми престои тук,че и той си иска вниманието Wink
В началото може и да помрънка, после нещата ще се наместят  Laughing
Всичките сме така   Party

# 10
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Въпросът е на таткото да не му писнат дългите ми престои тук,че и той си иска вниманието Wink
само гледаи да не го зарибиш и него Naughty Mr. Greenщото бързо ше по4нете да обмисляте вариант за 2-ри комп - както сме ние Mr. Green

# 11
  • Мнения: 5 183
Въпросът е на таткото да не му писнат дългите ми престои тук,че и той си иска вниманието Wink
Виж какво ... Crazy обърни си му внимание на 4овека, ама тои в един момент трябва и да спи. Нали работи, има нужда от сън  Laughing А ти - от малко женски раздумки, макар и пред компютъра. Приспиваш го и идваш Wink Sunglasses Hug Hug Hug

# 12
  • Мнения: 102
Като 3а начало ще гледам да и3пол3вам деня 3а женски прика3ки,докато Надин спи,не че това трае дълго Cry

# 13
  • Мнения: 980
Благодаря Simple Smile,сигурна съм ,че ще е така,снощи откарах до полунощ тук,при това току що регистрирала се.Докато попрочета темите,а и да се ориентирам и3 форума и хоп жремето отлетяло.

Охооо, оЩе едно мамче с тоzи синдром.Ама то си стана епидемия newsm78. Това е положението Crossing Arms
Добре доШла при нас . Hug Големи плямпалки сме, но ни е много весело Crazy Party

# 14
  • Мнения: 1 465
Добре до6ла Борели,

тук сме все загори тенджери, ама сме готини и как мамите с деца си вър6ат работата покрай форума - хи4 не ми е ясно. То май си е до организация, а тя на мен винаги не6то ми е куцала newsm78  hahaha hahaha Ама много е забавно тук, както ве4е си се уверила - големи сме зевзеци newsm47

Общи условия

Активация на акаунт