Педиатър-Пловдив

  • 6 450
  • 20
  •   1
Отговори
Може ли да ми препоръчате педиатър в Пловдив.Също така,ако може да споделите мнието си от него.Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 496
verji_01, в Бял списък за Пловдив има доста препоръки. Ако се интересуваш за определен район, пиши кой е. Събираме координаните на препоръчаните лекари в подреден, прегледен списък и скоро ще са достъпни тук.

# 2
Интересува ме за град Пловдив,а белия списък го прегледах,но е обобщен за всички лекари.

# 3
  • Мнения: 1 900
Частен или такъв по ЗК?

# 4
  • Мнения: 1
Може ли да ми препоръчате педиатър в Пловдив.Също така,ако може да споделите мнието си от него.Благодаря ви предварително.
Горещо Ви препоръчвам д-р Михайлова и д.р Янчева от МЦ Велац.Аз лично съм много доволна от тази клиника . Плащам месечна такса от 55 лв и Денонощно разчитам , че когато и да се обадя по телефона ще дойде лекар да ми прегледа детето в дома. Имам две дечица които се надпреварват кое ще боледува повече. Таксата е една и за двете ми деца. Миналата седмица беше болна дъшеричката ми.Д-р Янчева идваши всеки ден да я приглижда в къщи и и правиха инхалации. Горещо препоръчвам тази клиника. Всички лекари са педиатри. Тел. 641919 намира се срещу х-л Лайпциг.

# 5
  • Мнения: 156
Може ли да ми препоръчате педиатър в Пловдив.Също така,ако може да споделите мнието си от него.Благодаря ви предварително.
Доктор Молева от клиника "Селена".Безкрайно мил човек който от пръв поглед разбира здравословния проблем на детенцето преди да съм споменала за проблема.Точна и прецизна в диагнозите при нея грешка няма.Това е единственя лекар на когото имам безрезервно доверие по отношение здравето на нашето малко съкровище.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
И аз се интересувам за педиатър по ЗК.

# 7
  • Мнения: 22
Мен също ме интересува за добър педиатър особено,ако някой има мнения за тези от 2 ДКЦ,има ли там добър?

# 8
  • Мнения: 793
Мен също ме интересува за добър педиатър особено,ако някой има мнения за тези от 2 ДКЦ,има ли там добър?
Там тези които са добри вече са заети. Ние се пробвахме даже с "връзки" и пак не ни искаха.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Във II ДКЦ препоръчвам д-р Розалина Христова. Винаги отзивчива, толерантна, усмихната, не предписва антибиотици с лека ръка.

# 10
  • Мнения: 260
Аз препоръчвам д-р Атанас Петров. И колкото повече чета този форум, толкова повече се убеждавам, че е от най-добрите, ако не и кай-добрия.
При д-р Миленков съм ходила, също съм доволна.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Mama na Ivan  може ли кординати на д-р Атанас Петров.

# 12
  • Мнения: 260
Писах ти на лични.
поздрави

# 13
  • Мнения: 22
а той от кое ДКЦ е?

# 14
  • Мнения: 1 277
Там тези които са добри вече са заети. Ние се пробвахме даже с "връзки" и пак не ни искаха.
Shocked За кои лекари във 2 ДКЦ става въпрос? Не знаех, че някои лекари не записват повече деца. Лятото 2 приятелки записаха бебетата си при Дюкенджиева, а една - при Христова.

Общи условия

Активация на акаунт